Listopad 2009


Malá Zuzana Norisová

29. listopadu 2009 v 15:20 | Romča |  Přešlapy


¨


roztomilá


Jak se Vám líbí new dess?

28. listopadu 2009 v 22:43 | Romča |  Desingy

Jak se Vám líbí new dess?


Lukáš Hejlík focení k Blbec k večeří

28. listopadu 2009 v 21:58 | Romča

header=[] body=[]
stačí kliknout a foto se zvětšís

Obnovuji blog!!!

28. listopadu 2009 v 11:56 | Romča

Tak blog je opět obnoven a co Vás čeká?

od 7.prosince další díly Ošklivky Katky

příští týden možná za déle new dess

a dnes spoustu článkůůů!!!!!!!


Dnes.....!

22. listopadu 2009 v 12:52 | Romča |  Michaela Horká

Blog je pořád pozastavený ale tohle Vám sem dám dnes slaví své 23.narozeniny Michaela Horká


Tak přeju všechno nej!


Blog opět pozastaven!

14. listopadu 2009 v 19:42 | Romča

Blog opět pozastaven nwm no moc mě teď nebaví spíš mě baví můj druhý blog o Michaelovi Jacksonovi na kterém mě teď najdete TADY nevim na jak dlouho možná na týden možná i na dýl opravdu nevím tak papa!


Olga Lounová hrála poker v kasínu

13. listopadu 2009 v 18:54 | Romča |  Olga Lounová
Olga Lounová hrála poker v kasínu
Olga Lounová hrála poker v kasínu větší obrázekAutor: Jiří Herman/www.hermina.cz
- Sympatická herečka a zpěvačka Olga Lounová na sebe prozradila, že není žádný hazardér.

Nedávno se zúčastnila španělského večera a jednom pražském hotelu, ke kterému náleží i kasíno, ale pokeru nebo ruletě se obloukem vyhnula.

Na fotky Olgy Lounové se podívejte ve fotogalerii.
"Když se hrálo o peníze, tak jsem se jen dívala. Pak se hrálo o různé ceny, tak to jsem si i zasoutěžila, ale spíš to byla jen velká legrace než hazard," přiznala se Olga.
Lounová se sice přiznala, že je soutěživý typ, do hazardu se ale moc nehrne.


"Někdy hodím tak desetikorunu do automatu, ale je to spíše recese. Ale je fakt, že jednou jsem vyhrála asi tři stovky," smála se.
Španělský večer a ohnivé flamengo si nenechal ujít ani herec Ivan Vyskočil se svou mladou přítelkyní a Pavel Vohnout ze skoupiny Maxim Turbulenc.
A jaké práce čeká na Olgu v nejbližší době?


"Ve studiu dotáčím své nové album, které je plné pop rocku a zanedlouho budeme k prvnímu singlu točit videoklip," prozradila.

Fotogalerie

Olga Lounová hrála poker v kasínu

Olga Lounová hrála poker v kasínu

Olga Lounová hrála poker v kasínu

Olga Lounová hrála poker v kasínu

Olga Lounová hrála poker v kasínu

Olga Lounová hrála poker v kasínuPřešlapy ,,kdo tam je?"

9. listopadu 2009 v 19:35 | Romča |  Přešlapy
David a Karolína
David a Karolína
Karolína (Soňa Norisová) se chtěla postavit na vlastní nohy, a tak odjela do zahraničí. Po návratu do Čech potkala úspěšného a ctižádostivého Davida (David Matásek) a narodil se jim syn Honzík, s kterým je Karolína na mateřské dovolené. Role ženy v domácnosti ji ale neuspokojuje, a aby se nezbláznila, pokouší se skloubit rodinu s prací editorky. To není vůbec jednoduché, protože David odmítá, aby si najali na hlídání Honzíka chůvu. Obává se, že by oslabila Karolíninu pozici matky.
Petr a Jana
Petr a Jana
Petr (David Novotný) a Jana (Jitka Schneiderová) mají čerstvě po svatbě a snaží se o miminko. Něžnější polovina páru si však příliš neuvědomuje, co všechno péče o miminko obnáší. Přes křehký zjev je Jana hlavou rodiny a hodně věcí musí být po jejím. S Petrem žije v domku, který zdědila po prarodičích, a tak se tam cítí víc doma než její poněkud uťápnutější protějšek. Momentálně Jana hodně věcí podřizuje tomu, že pracuje na dítěti. Chce být v co nejlepší formě a být na všechno připravená.
Radka a Adam
Adam a Radka
Adam (Filip Blažek) a Radka (Zuzana Norisová) jsou jako oheň a voda. Adam je nenapravitelný sukničkář. Na střední škole čuchl k mejdanům, pivu a nočnímu životu vůbec a tento styl žití mu vyhovuje. Vrchol kulturního zážitku je pro něj návštěva kina za účelem nabalení nového úlovku. Radka je romantická duše, která touží po pravé lásce. Zažila ale už několik milostných zklamání a myslí, že má smůlu na muže. Na rozdíl od Adama miluje kulturu a hodně čte. Adam a Radka se teprve poznali a jejich vztah je v plenkách.

Pauza

5. listopadu 2009 v 18:39 | Romča |  Pokračování Ošklivky Katky

Pauza pokračování Ošklivky Katky a pak už bude jen 79. a 80. díl a bude KONEC 1.SÉRIE ale nebojte pak udělám ještě 2.sérii která bude mít 20 dílů a možná že když budete hodný=) a budete se Vám to líbit tak to dotáhneme až do konce do ´160 dílů jak to nějak tak mělo být takže možná bude 3.série se 60.díly ju?