Leden 2010

KONEC!

7. ledna 2010 v 16:28 | Romča

NEŽ TO SEM NAPÍŠU TAK SE VÁM CHCI PŘEDEM OMLUVIT.

JAKŽE UŽ JSTE TO URČITĚ POCHOPILI JE KONEC,KONEC CELÉHO TOHODLE BLGOU SE KTERÝM JSTE SE MNOU VYDRŽELI SKORO ROK,JEŠT 2 MĚSÍCE A BYL BY TO ROK.

NEŽ SE S VÁMI ROZLOUČÍM TAK BYCH CHTĚL VŠEM PODĚKOVAT ZA TO ŽE JSTE TENTO BLOG NAVŠTĚVOVALI JE MI TO STRAŠNĚ LÍTO ALE NENÍ CO PŘIDÁVAT A NEVÍM NO BUDU NA DRUHÉM BLOGU TAM JSEM PROTO ŽE JE CO PŘIDÁVAT KDYBYCH MĚL TADY CO PŘIDÁVAT TAK TU ZŮSTANU ALE UŽ JE PO LUKÁŠOVI,KATCE A DALŠÍCH TAKOVÉ TICHO.

TENTO BLOG JSEM MĚL STRAŠNĚ RÁD,PAMATUJU SI PRVNÍ DEN,KDYŽ JSEM HO ZALOŽIL TO BYLA TAKOVÁ RADOST A ŘÍKAL JSEM SI ŽE TU BUDU HODNĚ DLOUHO ASPOŇ 3 ROKY NEBO DÉLE ALE NIKDY JSEM NEČEKAL ŽE PO 10.MĚSÍCÍCH NAPÍŠU TOHLE ŽE KONČÍM.

S TÍMTO BLOGEM JSEM ZAŽIL I HORŠÍ CHVILKY ALE TI LEPŠÍCH JE O HODNĚ VÍC A HLAVNĚ S VÁMI NEZAPOMEŇTE NA TO ŽE JSEM VÁS MĚL VŠECHNY NÁVŠTĚVNÍKY TOHOTO BLOGU STRAŠNĚ RÁD A RÁD JE MÍT BUDU I KDYŽ TU NEBUDU
BUDE SE MI STÁSKAT ALE UŽ SE NEDÁ NIC DĚLAT A HALVNĚ NEZAPOMEŇTE TO VY JSTE MĚ CELOU TU DOBU DOPROVÁZELI TO DÍKY VÁM JSEM S TÍM BLOGEM VYDRŽEL TAK DLOUHO A VÍTE PROČ? PROTOŽE JSTE SKVĚÍ LIDIČKY MYSLÍM TÍM SBÉČKA I OSTATNÍ NÁVŠTĚVNÍKY TOHOTO BLOGU CO SEM CHODILI PSALI KOMENTÁŘE A TAK TAKŽE ZA TOHLE JÁ VÁM DĚKUJU BYLI JSME JAKO JEDNA VELKÝ INTERNETOVÁ RODINA CO MYSLÍTE ?

TEĎ JEDNA SPÁVA DOBRÁ KTERÁ ALE NEVÍM JESTLI SE SPLNÍ:

MOŽNÁ SE SEM JEDNOU VRÁTÍM NEVÍM TO JISTĚ ALE MOŽNÁ JO NEJRADĚJI BYCH SE SEM RÁTIL HNED =) A NEBO ZA TY DVA MĚSÍCE A OSLAVILI BYSME JA NÁVRAT TAK TO ŽE BLOG MÁM UŽ JEDEN ROK ALE NIC VÁM NESLIBUJU TO NEMŮŽU PROMIŇTE.

TEĎ NĚCO PRO SBÉČKA NWM JAK CHCETE MŮŽETE SI MĚ VYMAZAT NEBO SI MĚ MŮŽETE NECHAT JE MI TO JEDNO POKUD SI MĚ VYMAŽETE TAK TO BUDU CHÁPAT. JÁ BLOGU TADY NECHÁM JEN TU NEBUDU.

TAK JEŠTĚ JEDNOU SE VÁM OMLOUVÁM A........................SBOHEM MĚJTE SE CO NEJLÍP MŮŽETE A VZPOMÍNEJTE NA TY CHVILKY TADY NA BLOGU =) =( A NEZAPOMEŇTE V MÉM SRDÍČKU BYL JE A BUDE KOUSEK SRDÍČKA VE KTERÉM MÁM ULOŽENÉ VÁS TAK SE OPATRUJTE A .....AHOJ!