Únor 2010

Kupte si knížku......plakát.........

22. února 2010 v 16:09 | Romča |  Lukáš Hejlík
Ahoj ....chcete mít doma něco s Lukášem Hejlíkem tak si kupte knížku která se jmenuje BLBEC K VEČEŘI koupit si jí můžete ZDE za pouhých 78 korun a také se prodává plakát k BLBCI K VEČEŘI koupit si ho můžete ZDE za 68 korun a takhle vypadá:


Olga Lounová: Sekretářka s hlubokým dekoltem

21. února 2010 v 15:08 | Romča
Olga Lounová: Sekretářka s hlubokým dekoltem (Olga Lounová)

Herečka a zpěvačka Olga Lounová znovu ukázala svůj hluboký dekolt. Lounová se v roli zpěvačky představila na večírku taneční skupiny Evil Dancers, se kterou se během svého vystoupení pokusila i o nějaký ten
taneček. Lépe jí ale zřejmě jde opravdu zpěv a hraní. Lounová se před Vánocemi
stala novou posilou oblíbeného televizního seriálu Vyprávěj, kde dostala roli sekretářky Martinky a společně s Kamilou Nývltovou, která s Evil Dancers na párty také vystoupila, účinkovala loni v muzikálu Dracula. Lounová má ale ambici stát
se úspěšnou zpěvačkou, a tak připravuje desku, ze které by první singl měl vyjít už za pár týdnů.

Olga Lounová: Sekretářka s hlubokým dekoltem
Olga Lounová: Sekretářka s hlubokým dekoltem
Olga Lounová: Sekretářka s hlubokým dekoltem
Olga Lounová: Sekretářka s hlubokým dekoltem
Olga Lounová: Sekretářka s hlubokým dekoltem


Krasavec Hejlík se zaprodal gayům! Že by byl na chlapy?

20. února 2010 v 15:44 | Romča |  Lukáš Hejlík
Lukáš Hejlík se fotil na titulní stranu gay magazínu.

Hvězda seriálu Ošklivka Katka Lukáš Hejlík (29) se začal živit jako model. Před několika dny jsme byli svědky focení titulní strany pro nový gay magazín!

"Docela mě focení baví, ale živit bych se tím nechtěl. Jsem herec a u toho zůstanu," tvrdí pohledný umělec, kterého si gay magazín LUI vybral na svou titulní stranu. Lukáš v upnutém bílém svetříku bude ozdobou druhého čísla nového magazínu. Na obálce prvního čísla byl do půl těla svlečený Sámer Issa!

Hejlík celé dopoledne pózoval ve známém pražském gay klubu Valentino.

"Šlo to rychle a ani jsem se nezapotil," tvrdil Lukáš, který se momentálně rozvádí s manželkou Veronikou. "Na všem jsme se už dohodli, důležité pro nás oba je, aby to nijak zle nezasáhlo naši dceru Klárku," říká herec.

Pár týdnů poté, co Hejlík oznámil svůj rozvod, začala se po jeho boku objevovat modelka Veronika Šebková. (mr)
zdroj: Super.cz

Program který bude každý týden stejný

20. února 2010 v 12:33 | Romča
vždy v:

pondělí od 20:30-POkračování Ošklivky Katky
ve středu od 20:05-Ošklivka Katka online
v pátek - fotky z dílu který jste viděli ve středu (to ale není jisté jestli to bude po každém díle)


Tak dobře.....

19. února 2010 v 17:00 | Romča
Ahoj hlásím se po delší době........víte vy jste my napsali ať blog neroším....říkali mi ať blog neruším přišli mi asi dva emaili abych blog nerušil.......a jak už jste možná pochopili z dessu tak se vracím zpátky k tomuto blogu......za tu dobu jsem nastřádal asi 20 článků a zkusím v tom pokračovat..........třeba nějaké fotky jsou starší ale pokusil jsem se toho sehnat co nejvíc......no a blog bude zatím jen o Ošklivce Katce a herců z Ošklivky a od 2.března začíná druhá řada Přešlapů takže od 2.března bude opět blog i o Přešlapech.....no doufám že jste rádi....já ano....konečně tady bude zase ta oškliváckokatkovská nálada takže hned od zítřka tu budou různé články.........a ještě něco doufám že se Vám líbí ten dess dělala ho Michelle-misa děkuju za něj moc.......=)