Srpen 2010

Hádky a vše okolo toho v Ošklivce 0.3

29. srpna 2010 v 17:47 | Romča


Bylo jich tam o hodně víc a ty hádký opravdu kruté ale nesehnal jsem je a některé videa už se odstranili

Olga Lounová foto-jo a všimli jste si je opět blond

28. srpna 2010 v 11:20 | Romča |  Olga Lounová
Setkání s tvůrci filmu Dotkni se duhy -Olga Lounová

Setkání s tvůrci filmu Dotkni se duhy -Olga Lounová

Párty České televize - Olga Lounová

plus ještě krásné fotky Olgy ještě z hnědými vlasy:
Film Party - Olga Lounová

Film Party - Olga Lounová

První narozeniny časopisu One - Olga Lounová

Olga Lounová

Olga Lounová

Olga Lounová

Olga Lounová
Lukáš Hejlík jako model-foto

25. srpna 2010 v 11:41 | Romča
l
l
l
l
l
l

Boušková a Vydra se plavili na jachtě, létali a jezdili na koních

24. srpna 2010 v 15:51 | Romča
Jana Boušková a Václav Vydra jsou známi svou láskou ke koním i k dobrodružnějšímu způsobu trávení dovolené. Během té letošní se stihli prohánět na jachtě po Jadranu v Chorvatsku, proletět se malým soukromým letadlem, uspořádat pravidelnou Jízdu generála Custera, kterou pořádají na Hněvšíně nebo navštívit postižené děti v letním táboře.
Jana Boušková a Václav Vydra nejraději tráví čas u koní
Na jachtě byl herecký pár už v červenci a náramně si odpočinul. "Byli jsme v Chorvatsku na lodi sami dva a bylo to úžasné, dokonale odpočinkové. Zpáteční cesta byla taky nádherná. Známý pro nás přiletěl na letiště do Zadaru Sirriusem, to je letadlo pro čtyři lidi. Cestou byla bouřka a při jsme mohli sledovat nádherné scenérie," líčí Boušková.

Manželé si zajeli i na Moravu, kde měl Václav Vydra pracovní povinnosti a zašli si na houby. Rádi se také zapojili do projektu Co nás baví, který získává finanční prostředky na pomoc těm, kteří to potřebují. Jana s Václavem v internetovém hlasování podpořili projekt Zajíček na koni, který pomáhá dětem tělesně, mentálně nebo kombinovaně postiženým, ale i sirotkům nebo dětem z chudých rodin.
.
Jana Boušková a Václav Vydra podpořili projekt Zajíček na koniJana Boušková a Václav Vydra nejraději tráví čas u koní
Jízdou na koni, aromaterapií, muzikoterapií a volným časem plným her si i díky nim mohou děti společně užít krásné prázdniny na skvělém letním táboře. Jeden takový se vydali Vydra s Bouškovu navštívit.
"Rádi pomáháme tam, kde je to potřeba. Děti byly skvělé, projeli jsme se s nima na koni, zazpívali pár písniček a povídali si. Nakonec jsme rozdali i pár autogramů. O víkendu jsme se potěšili s naším vlastním dítětem, vnoučkem a užili si další ročník Jízdy generála Custera. Vašek se na něj pečlivě připravoval a zkoušel různé manévry," uzavírá Boušková.
Václav Vydra jako generál Custer
Václav Vydra si při Jízdě sám generála Custera zahrál a postavil se do čela průvodu šedesáti jezdců v historických kostýmech, kteří na koních projeli centrem Prahy. Průvod byl doprovodnou akcí k 10. ročníku Memoriálu generála G. A. Custera a jeho sedmé kavalerie.


Olga vystupovala ve Vitebsku

23. srpna 2010 v 22:29 | Romča |  Olga Lounová
Olga byla pozvána na největší písňový festival východní Evropy Slavjanski bazar (Славянский базар), který se letos už po patnácté konal v běloruském Vitebsku ve dnech 6.-13.7. Velký úspěch u publika sklidila autorská píseň K výškám, při níž se Olga doprovázela na kytaru.