Září 2010

Olga Lounová nominována na Objev roku hudební stanice Óčko !!!

25. září 2010 v 18:39 | Romča |  Olga Lounová

Olga Lounová nominována na Objev roku hudební televize Óčko!!! SMS hlasování probíhá do 31.10.2010. Výsledky v přímém přenosu 2.12.2010. Hlasujte pro Olgu zasláním SMS ve tvaru HCO 33 (HCO mezera 33) na číslo 9001109. Posílat SMS můžete bez omezení. Děkujeme.


Dnes

21. září 2010 v 14:17 | Romča |  Olga Lounová

Dnes ve 20:00 bude Olga Lounová s Xindlem X na primě v Nikdo není dokonalý tak se koukejte=)))))Ošklivka Katka II.série 4.díl Práce až nad hlavu

6. září 2010 v 20:17 | Romča |  Pokračování Ošklivky Katky

Tomáše odvezla záchranka do nemocnice,Katka jela s ním aby ho povzbuzovala.Když přijeli do nemocnice hned Tomáše operovali katka se dívala a tekli jí slzy protože jí doktoři řekli že Tomáše střelili kousek od srdce.

V nemocnici:

Katka pořád sledovala operaci.Pak už to nemohla vydržet,šla ven a zavolala Tomášovým rodičům,do dvaceti minut přijeli do nemocnice.Už bylo po operaci a Kata hnd šla za doktorem který ho operoval a zeptala se: Jak je Mu?....Je v pořádku? doktor odpověděl:No...Tomášova máma:Co?.....doktor: No přišel o hodně krve ale bude v pořádku. Všichni se radovali...

O 5 dní podzěji

Tomáše propustili z nemocnice všichni v KM Stylu na něj čekali a taky na něj čeká hromada práce.

U Katky(prezidentky) v kanceláři:

Katka volala panu Novotnému: Dobrý den pane Novotný. Novotný:Dobrý den paní Bert.....Medunová. Co potřebujete? Katka: No jak víte slečna Konečná už tu nepracuje a potřebujeme novou akcionářku no a taky novou sekretářku místo Sylvy tak prosím dejte inzerát. Novotný:Jistě hned to bude.

U Huga v ateliéru:

U huga zrovna kluci kteří budou předvádět na přehlídce zkouší nové pánské modely na přehlídku do toho přijde Patricie: Ahoj Hugo! Hugo: Ahoj Páťo! Co Ti je? Patricie:Ale nic! Hugo: Nic jo? mě nezblbneš vždyť vypadáš jak nějaká prošlá okurka. Patricie: Hahahá. Patricie se najednou koula na jednoho z pánu a hnedmezi nima padla jyskra tak samozdřejmně šla za ním a zeptala se ho: Jak se jmenuješ? Model: Lukáš a ty? Patricie: Patricie. a usmála se na něj Patricie: Nezašli bysme dneska někam na večeři? koloušku. Lukáš: Tak fajn to beru. Hugo: Hele Patricie tady neni seznamka. Patricie: Tady je moje číslo zavolej mi. a s úsměvem odejde. Hugo dodá: Zavolej....no najednou jí je dobře...tak šup šup do práce vslíkat,oblíkat,převlíkat,práci máme až nad hlavu!

V inernetové kavárně:

František:Hele myslíš že Kačenka to prezidentování zvládne. Zuzana: Neboj zvládne to.Ale já nevim jestli to tady zvládnu a ty si tady sedíš s nohama nahoře a čteš si noviny.František:Jéé tak si čtu novny má tady snad s Tebou pracovat Marie né. Kde vůbec je? Zuzana: Šla pro zákusky¨. František: Pro zákusky...no hele kupuje si ty zákusky někdo? Zuzana: No a proč by neměli. František: No já nevim já se jenom ptám..no já orostě abyste tady z toho neudělali cukrárnu.Zuzana:Neboj se! František: No jasně. Zuzana: Hele každej kdo přijde sedne si k počítači dá si kávičku a k tomu nějakej ten zákusek. František: Kávičku,zákusek...hele nechceš mi tu vaší slavnou kávičku udělat. Zuzana: Ne nechci mám práce až nad hlavu!

U Katky v kanceláři:

Katka sedí u počítače a má práce až nad hlavu..do toho přišla Patricie e řekla: Katko můžu dneska odejít dřív? Katka: No Patricie my zítra máme takové malé zasedání a potřebuju abys udělala zprávu o soušasnosti ve firmě. Patricie: Ale já mám na dnešek jiný plány. Katka: Promiň ale tu zprávu potřebujeme a když se do toho pustíš hned tak to budeš mít rychlejš hotový. Patricie: A proč si to nemůžete udělat s Tomášem. Katka: Patricie máme tady práce až nad hlavu. Patricie: Fajn udělám jí. Katka: Děkuju.

Na recepci:

Helena na rcepci pracuje a přijel výtahem Péťa a ptá se jí: Nepůjdem dneska na večeři? Helena: Dneska nemůžu mám práci až nad hlavu. Najednou heleně zazvonil mobil volala Táňa mají SOS poradu na záchodcích. Péťa se ptá: Kdo to byl že seš tak vyděšená? a pousmál se Helena: Táňa máme SOS schůzy. a rychle běžela a Péťa dodal: Aha práci až nad hlavu ale na tohle čas má!

Na záchodcích:

Katka hned řekla: Co potřebujete? Musim hned zpátky mám práci až nad hlavu. Táňa: No oni budou přijímat novou sekretářku a my se bojíme aby nepřijali nějakou blonďatou namyšlenou krasavici..Katka: Nebojte se. Andula: No právě že bojíme problému jsme tu měli až moc kvůli takovejmdle nádherám. Katka: Buďte v pohodě hele já msím jít tak se tu mějte ahoj. Všichni ostatní: Ahojjj...

Konec dílu!!