Říjen 2010

Dnes mánarozeniny Pavel Kikinčuk

27. října 2010 v 13:12 | Romča
Dnes slaví své 51.narozeniny herce Pavel Kikinčuk který hrál v Ošklivce Katce pana Petržílka přeji vše nejlepší.


Ošklivka Katka II.série 5.díl Noví zaměstnanci část 2.

25. října 2010 v 20:50 | Romča |  Pokračování Ošklivky Katky

V zasedací místnosti:

Všichni probírají novou chystanou přehlídku a Marek se zeptá: Kdo nám bude dělat ,,PÍ.ÁR,,? Tomáš: No doufám že Ester Andělová Kateřina:No jistě že ona jestli do toho tedy půjdem,doufám že ano protože nikoho lepšího neseženem. Tomáš: To jo. Kateřina: Tomáši pak jí zavoláš a zeptáš se jí jestli do toho půjde. Tomáš: Dobře. Hugo: No počkat počkat a kdo bude tváří naší kolekce? Marek: No to jo na to jsme uplně zapomněli. Kateřina: No já nevím,máte někdo nějaké návrhy? všichni přemýšlí a přemýšli a pak Hugo vykřikne: Já to mám!!!!  Kateřina: A kdo to je? Hugo:terezka Kerndlová je to i zpěvačka a mohla by nám tam i zazpívat. Kateřina: To je skvělý nápad ale jestli na to vůbec bude mít čas. Hugo: pro mně si čas udělá.... Jdu jí zavolat. Marek: Hugo? Hugo: Copak Marečku? Marek: Ty se s ní znáš? Hugo: No jasně já znám všechny známý modelky. Marek: A nemohl bys nás seznámit? Hugo: No jasně nic jinýho jsem čekat nemohl...a odešel jí zavolat. Kateřina: Tak všechno máme vyřízené a já se jdu tedy do toho Makrotextilu. Tomáši půjdeš se mnou? Tomáš: Jo jasně.

U Patricie v kanceláři:

Do kanceláře přijde Marek a řekne Patricii: Dlouho jsme spolu nikde nebyli zejtra je pátek a pak máme volnej víkend co někam zajet. Patricie: No to není špatnej nápad. A nezajdem dneska na večeři? Marek: Jenom na večeři. To néé. a usmál se. Patricie: Ty rošťáku. a začali se líbat. Marek: Po šestý na tebe počkám na recepci. Patricie: Fajn.

Na recepci:

Kateřina s Tomášem jdou do Makrotextilu. Kateřina si zapomněla v kanceláři desky a šla si pro ně. Tomáš zatím šel na recepci. Do toho přijel výtah a z něj vystoupila Marcela. Tomáš se divííí a neví co má říct. Marcela: Dobrý den heleno. Helena: Dobrý den slečno Konečná. Tomáš: Ahoj Marcelo. Marcela: Ty semnou nemluv!. Tomáš: Aha takže ty se chceš zase hádat? Marcela: Ne nechci tak proto na mně nemluv! Tomáš: Co tady děláš? Marcela: V Anglii už to dál nešlo a tak jsem se vrátila sem a přečetla jsem si inzerát že hledáte novou ředitelku tak sem tady. Tomáš:Cože? v tom přijde Katka Marcela: No a co budu tu jen zaměstnaná jako ty! Tomáš na ní začne řvát: Tohle mi snad děláš naschvál. Marcela taky začne řvát: Já Ti nic na schvál nedělám. Prostě tady chci zase pracovat tak buď sticha! Katka zařvee: Přestaňte!!! Marcela: Ale tak tady je naše prezidentka.I přesto že jste ted prezidentkou tu chci být zase zaměstnaná mě už je to totiž všechno jedno. Hmmmm posloucháš Tomáši ty už jsi pro mně cizí člověk a já tady chci jenom pracovat. Tomáš: Fajn jak chceš!!! Lásko jdeme. Kateřina:Jo jdeme. Katka s Tomášem vstoupí do výtahu a Marcela začne brečet Helena jí řekne: To bude dobrý. Marcela: Už nic nebude dobrý!!! Je tu pan Novotný? Helena: Jistě pojďte.

Před KM Stylem:

Tomáš je hrozně naštvaný a říká Katce: To určitě dělá naschvál. Chce nás rozdělit a mně nass....štvat. Kateřina: Rozdělit? To se jí nepovede. a chce Tomášovi dát pusu ale on zase začne mluvit.

U Novotného v kanceláři:

Marcela vešla do kanceláře a Novotný je uplně nadšený a srdečně jí vítá a zeptá se: Co si přejete? Marcela: No víte chtěla bych tu být opět ředitelkou této firmy. Novotný: No máte štěstí že jste jediná kandidátka na ředitelku firmy a už Vás samozdřejmně známé takže jste znova přijata. Marcela: Tak rychle jsem to nečekala. Novotný: No víte co se říká. Marcela: Ne, co? Novotný: No přece....no to je jedno poďte do své kanceláře.

Konec tohoto dílu!


Dnes!!!

25. října 2010 v 11:37 | Romča
POZOR dnes 5 díl 2.séri Ošklivky Katky(mé pokračování) s Názvem noví zaměstnanci 2.část a na co se těšit? No hlavně na tu jednu věc JEDNOM PŘEKVAPENÍ,NĚKDO BUDE RÁD ALE NĚKDO NE tak přijďte sem na blog ve 20:50 a přečtěte se tento díl!!!=)
ok


Ošklivka Katka II.série 5.díl Noví zaměstnanci část 1.

11. října 2010 v 20:13 | Romča |  Pokračování Ošklivky Katky

Na recepci:

Na recepci přišli 4 dlouhonohé blondýny na konkurz sekretářky. Jedna z nich se zeptala Heleny: kde je konkurz na sekretářku? Helene jim vysvětlila kde to je a zrovna přijela výtahem Katka a klub ošklivek Katka šla do své kanceláře a ostatní šli za Helenou kandidátky na sekretářku zrovna chtělí jít za panem Novotným ale když se podívali na Táňu,Andulu a ostatní tak se zhnusili a řekli si: Co je to za příšery. Andula je slyšela a řekla: Kdo je u tebe příšera ty blonďáta kozo. Kandidátky byli uražené a šli k Novotnému aby už z nich konečně jednu vybral na místo sekretářky. Andula se zeptala Heleny: Kdo to byl ty čtiři? Helena: Kandidátky na sekretářku. Andula: Cože to jako jedna z nich bude dělat s náma. Táňa: Tak to je v háji škoda. Škoda že tu není Sylva ta by se koukla do karet a hned by věděla co se stane. Andla: Jo to je pravda. Mariana: Chybí mi tady. ostatní řekli: Nám taky.

U Novotného v kanceláři:

Novotný: Dobrý den dámy. Kandidátky: Dobrý den. Novotný: Tak já jsem Petr Novotný personální ředitel a jednu z Vás vyberu na sekretářku a musím říct že to bude velmi složité... a pořád se jim koukal do výstřihu.........

U Katky (prezidentky) v kanceláři:

Katka přijde do kanceláře a jde za Tomášem řekne mu: Tomáši za pět minut v zasedačce. Tomáš jde za Katkou a řekne jí: Lásko teď vůbec nemáme na sebe čas. Katka: Já vím ale až bude po přehlídce tak na sebe mít čas budem. Tomáš: To doufám. Katka:Jde do zasedačky!

V zasedací místnosti:

Všichni kdo tam mají být tam jsou-Hugo,Marek a teď přišli i Tomáš a Katka přišli ale že se drželi za ruce a cestou se líbli a Hugo hned říká: Áááá dvě hrdličky se cukrujou (a usmál se u toho).Tomáš: Hugo prosimtě. Katka s Tomášem si sedli a mluvili a zařizovali přehlídku.

U Novotného v kanceláři:

Byli u konce vybírání Novotný řekl: Tak dámy my se Vám ještě ozveme ano. kandidátky: Dobře,nashledanou. Novotný: Naschle.

Konec první části tohoto dílu!Anketa

7. října 2010 v 22:06 | Romča
Od koho z herců Ošklivky chcete rozhovor?
 1.Lukáš Hejlík
2.Lumír Olšovský
3.Kateřina Janečková
4.Václav Vydra

Hlasujte uvnitř v článku v anketě

Olga Lounová uspěla na festivalu a prozpívala se do San Rema

7. října 2010 v 17:07 | Romča |  Olga Lounová
Nejen že má před sebou vydání nového alba, nyní zpěvačce Olze Lounové přibyla další milá starost. Zvítězila totiž na soutěžním televizním festivalu Amberstar 2010, který se uskutečnil od 28. do 30. září na lodi plující mezi Rigou a Stockholmem.
Novinka Olgy Lounové vychází 11. listopadu.

"V kategorii Original Song si s vlastní skladbou K výškám vyzpívala první místo. Hlavní cenou je účast na známém italském festivalu v San Remu a festivalu v Monaku," oznámil dnes ČTK manažer zpěvačky Milan Herman.
Podle Hermana se letošního, devátého ročníku soutěže zúčastnilo 2 500 soutěžících. V kategorii Rock & Pop zvítězil slovenský zpěvák Laco Hudec. V porotě soutěže zasedly například zpěvačka Helena Vondráčková či v Česku žijící režisérka německého původu Mirjam

Vítěznou písničku posluchači uslyší také na novém albu Lounové, jehož vydání zpěvačka plánuje na 11. listopadu.
Devětadvacetiletá Lounová účinkovala v několika muzikálech; zahrála si také v seriálu televize Prima Ošklivka Katka a hraje v novém seriálu České televize (ČT) Vyprávěj. Jednu z hlavních rolí ztvární také v novém filmu Mirjam a Daniela Landových nazvaném Tacho, který do kin přijde 2. prosince.