Listopad 2010


Pokračování Ošklivky Katky-ZASTAVENO

25. listopadu 2010 v 14:52 | Romča
Asi jste si všimli že nepřibylo nové díly omlouvám se ale neměl jsem moc času na to abych vám to sem napsal no ale podle názvu asi tušíte že mé pokračování Katky bude zastaveno nebojte jen na pár dnů. Od 10.ledna se můžete těšit na zbrusu nové díly. Tak se zatím mějte a ahooooj.

Ošklivka Katka II.série 6.díl Marcelino ječení

3. listopadu 2010 v 14:29 | Romča |  Pokračování Ošklivky Katky

V Marcelině kanceláři:

Marcela vešla do své kanceláře kde je prázdno nic tam není kromě zdí a skříní. Marcela: Páni když to tu bylo zaplněné bylo to tu hezčí! Novotný: No tak já Vás tu nechám o samotě. Marcela: Jistě. Marcela se rozhodla že půjde všechny pozdravit aby viděli jejich reakci no jenže už skoro celý KM Styl už to ví protože Helena to řekla ostatním ošklivkám a ty to řekli ostatním najednou někdo zaklepal na Marceliny dveře,Marcela otevře a tam stojí klub ošklivek a Patricie a výtají jí. Marcela ale radost moc nemá a řekne: Nemáte nic jinýho na práci nebo co? Táňa: No my jsme Vás chtěli přivítat. Marcela: Aha no tak už se stalo tak ahoj. všichno šli do kanceláře a divili se co Marcele je akorát Patricie šla do Marceliny kanceláře Marcela se zeptá: Co chceš? Patricie: Jak to že ses najednou vrátila? Marcela: To Tě nemusí zajímat. Patricie: Já už vim proč. Chceš rozhodit Katku a Tomáše! Marcela: Alee najednou je máš nějak ráda!!! Patricie: Jsou to mí přítelé a tys bývala taky ale teď si pro mně už jenom bezcitná kráva!!! Marcela: Patricie tohle si přehnala! Asi si za tich 5 minut zapomněla že jsem tu zase ředitelkou a můžu Tě vyhodit!!! Patricie: Ale já jsem sekretářka Katky a né Tvoje takže by Ti první musela dát svolení. Marcela: Na nějaký svolení Ti kašlu! Patricie: Fajn,tak mě vyhoď ukaž jaka si tvrďačka!!! Marcela: Běž do svý kanceláře a neotravuj mně!!! Patricie odešla a praštila dveřmi. Marcela ještě zařve: proč já sem vůbec chodila!

V Makrotextilu:

Kateřina s Tomášem vešli do kanceláře kde je Klaudie Skopalová a s nadšením přivítala Tomášem ale katku vůbec nepoznala říká: Dobrý den já jsem Klaudie Kateřina: Dobrý den,ale my se známe. Klaudie: Opravdu? Kateřina: Já jsem Kateřina Bertoldová teda teď Medunová. Klaudie: Páni vy jste se pěkně změnila. Počkat a slyšela jsem dobře Medunová? A co Marcela? Tomáš: To je na dlouhý povídání. Klaudie: Aha no a copak tu potřebujete? Kateřina: Chtěli bychom od Vás koupit látky na naši příští kolekci. Klaudie: No ale s tím Vám bohužel neposloužím my už látky neprodáváme už jen doplňky jako jsou knoflíky a tak. Tomáš: Aha a co se stalo? Klaudie: Výrobci látek udělali falešné látky byli nekvalitní a udělali to tak že to nebylo ani poznat jenže v jední firmě to poznali  zažalovali nás a my nesmíme už prodávat látky. Tomáš: Ale to přece.... a víte kdo to udělal? Klaudie: ne ale policie to zjišťuje. Kateřina: Páni no tak my zase jdeme no. Klaudie: Je mi to líto. Ahoj Tomáši a nashledanou Kateřino.

Před Makrotextilem:

Tomáš s Katkou jsou naštvaní do auta a Tomáš říká: To je v háji kde teď seženem takhle dobrýho dodavatele látek. Kateřina: Netuším musíme se teď holt snažit makat. Tomáš: Jo to jo ale nejhorší je že teď přijela Marcela která bude podle mího dělat jenom problémy. Kateřina: Třeba opravdu přijela jenom proto že potřebuje práci. Tomáš: To je blbost hele to je jasný chce nás prostě oddělit vždyť v Anglii měla dobrou práci,dobrej plat přece by jen tak neodešla. Kateřina: Jak myslíš.

U Novotného v kanceláři:

Novotný se rozhodl kterou z dívek které přišli na konkurz vybere tak jí šel zavolat slečna za půl hodiny přišla. Novotný z ní byl vedle jak jí to slušelo a ani nemluvil. Dívka(Dana): Není Vám nic. Novotný: nenéé slečno Dano pojďte pojďte ukáu Vám kde budete pracovat a šli na sekretariát.

Na sekretariátu:

Novotný: Tak tady budete pracovat. Dana: A proč je tady tolik žídlí a počítačů? Novotný: No ještě tu s Vámi jsou i ostatní sekretářky akorát kromě Patricie Vytiskové ta má svou kancelář. Dana: Ona tady pracuje? Novotný: Ano. Dana: Mohla bych jí jít pozdravit. Novotný:Jistě pojďte. Dana: Já to zvládnu sama! Novotný:Jistě.

U Patricie v kanceláři:

Dana vejde a říká: Ahoj Páťo. Patricie: Kdo jste? Dana: Ale ty si mě nepamatuješ? Já jsem Dana přebrala si mi přítele ty mrcho jedna hnusná!!! a začala se s Patricií prát. Patricie: Ty huso jedna vodporná!!!do kanceláře vlítla Marcela a chtěla je dát od sebe jenže když k nim prišla tak Patricie jí omylem dala pěstí. Patricie: ježiš marcelo,marcelo si v pohodě. Marcela: Ty si taková blbka Patricie!!! Co se tady vůbec perete a vlastn dko vy jste? Dana: Já jsem Dana Hlováčová. Marcela: A proč se tady perete?!?!? Patricie: Ona po mně vystartovala! Dana: Sebrala si mi přítele!!! Marcela: Tak si to vyřiďte někde jinde!!!!! Patricie ty poˇjd ke mně do kanceláře a vy běžte pracovat a nenapadejte tady zaměstnance.

U Marceli v kanceláři:

Marcela: Patricie proč si mi dala pěstí? Patricie: Marci já jsem nechtěla bylo to omylem přísahám. Marcela: Přines mi led. Patricie: A kde ho mám sehnat? Patricie: To je mi jedno prostě ho přines!!!!!Patricie:Nejsem tvoje služka!!! Marcela: Fajn ak já řeknu že si to udělala úmyslně a myslím že Dana nebo jak se jmenuje mi to ráda dosvědčí. Patricie: Marcelo ty ses hrozně změnila taková mrcha si fakt nebyla. Marcela: kam jdeš? Patricie: Pro ten led!!! Marcela zařvala: Do prdele! a shodila věci ze stolu.

Konec tohoto dílu!


Dnes

1. listopadu 2010 v 19:37 | Romča

Dnes další díl Ošklivky (mé) ve 20:00 díl se jmenuje Marcelino ječení.

ok