Březen 2011

Olga Lounová a Xindl X se rozešli!+ukázala svého nového fešáka-mě se teda k ní moc nehodí

25. března 2011 v 15:20 | Romča
Rok a půl tvořila zpěvačka Olga Lounová (30) a zpěvák Ondřej Ládek (31) alias Xindl X zamilovaný pár. Nyní ale hudební páreček oznámil rozchod! Zda je za rozchodem někdo třetí, Lounová nepotvrdila, sdělila jen, že už to nějakou dobu mezi nimi skřípalo.
"Úplně se k sobě nehodíme, chvíli jsme s tím bojovali, ale pak jsme zjistili, že to prostě nejde," potvrdila rozchod Lounová a dodala: "Je potřeba, abychom byli oba šťastní, a to na nás v poslední době neplatilo."

Během doby, kdy Lounová s Xindlem X randila, spolu nazpívali úspěšný duet Láska v housce. A Ondřej se dokonce autorsky podílel na připravovaném cédéčku Lounové. Úspěchy slavili jen v práci a soukromí zůstávalo pozadu. Rozchodem, jak tvrdí, ale jejich spolupráce nekončí. "Rozešli jsme se po vzájemné dohodě, dokonce nás čekají společná vystoupení."

a tady je s tim svým novým:


¨
jmenuje se Jan Žampa a kolik mu je to nevím myslím si že je starší než Olí ale nwm no moc k sobě si myslím nejdouOlga Lounová jako sado-maso sekretářka

12. března 2011 v 13:05 | Romča
Olga Lounová
Outfit, ve kterém hrají hlavní roli pouzdrové kožené šaty, postrádá nápad. Nezachránil to ani svetřík stažený páskem. Takhle oblečená může Olga vyrazit do kanceláře, ale na večírku si jí nikdo nevšimne.

Moje slova: Já si myslím že jí to sluší.


Žena - in: Michal Zelenka

11. března 2011 v 22:06 | Romča |  Michal Zelenka


trochu starší video jak asi poznáváte ještě v KM Stylu=)

Ošklivka Katka-mé pokračování

11. března 2011 v 21:41 | Romča
Ahoj já vím že jsem tu dlouho nebyl ale nahradím to a pokračování ošklivky(mé) bude taky nwm ještě přesný datum ale bude to co nejdřív.

Kateřina Janečková Playboy foto a Škola mrkání foto+JEDNA EXCLUSIVE FOTKA=)

8. března 2011 v 15:02 | Romča

PLAYBOY

ŠKOLA MRKÁNÍ

V OBOUCH ALBECH JÍ TO MOC SLUŠÍ ALE NEDĚLALA FTKY JEN PRO PLAYBOY ALE I NA KALENDÁŘ 2011 (NA HLAVNÍ STRANU) JESTLI JÍ CHCETE VIDĚT KLIKNĚTE NA CELÝ ČLÁNEK

Gynekolog amatér Olga Lounová

2. března 2011 v 13:14 | Romča