Září 2011Lukáš Hejlík v HBO seriálu Terapie

25. září 2011 v 17:15 | Romča |  Lukáš Hejlík
Lukáš Hejlík hraje poručíka české armády, kvůli jehož chybě zahyne v zasažené škole 16 nevinných kluků.

Bývalý voják (Lukáš Hejlík) a další klienti mají svůj ustálený vysílací čas určitý den v týdnuVáclav Vydra ve škole :))))

23. září 2011 v 16:02 | Romča

L.Hejlík sbalil krásku z televize, randí s Písařovicovou

23. září 2011 v 15:27 | Romča |  Lukáš Hejlík
Hejlík a Písařicová - nový pár českého shobyznysu?
Hejlík a Písařicová - nový pár českého shobyznysu?
Herec Lukáš Hejlík (31), hvězda už skončeného seriálu Ošklivka Katka, má nový objev. Po rozvodu s manželkou Veronikou a vztahu s modelkou mu padla do oka moderátorka České televize Daniela Písařovicová (32), se kterou se objevil na premiéře seriálu Terapie.

"Daniela je nejen krásná, ale i chytrá a velmi vtipná žena," básnil o moderátorce herec. Ale odpovědi, jestli jeho obdiv přerostl v lásku se vyhýbal jako čert kříži. Na otázku, jestli jde o vážný vztah odpověděl vyhýbavě. "Zatím se intenzivně seznamujeme."
Mezi hercem a moderátorkou přeskočila jiskra na srpnovém finále soutěže Muž roku, kde spolu dvojice vydržela popíjet až do svítání. A od té doby se Hejlík s bývalou modelkou vídá takřka nepřetržitě.


Ošklivka Katka II.série 8.díl Že by lepší časy?

12. září 2011 v 20:00 | Romča

Na recepci:

Katka vychází smutná z výtahu a Helena se vyptává co se děje a Katka odpovídá: No víš byla jsem u doktora kvůli tomu jak jsme se s Tomášem snažili o dítě no a nejsem těhotná. Helena: Cože? Tak to je mi líto Svoláme poradu? Katka: ne teď na to nemám náladu a holkám to řekni ty já na to nemám náladu. a s brekem odešla do své kanceláře. Tomáš vyjde z výtahu a Helena říká: Je mi to moc líto pane prezidente. Tomáš: Co to melete? Helena: Myslím s tím dítětem. Tomáš: Jo tak.

V Katčině kanceláři:

Tomáš vchází do kanceláře a Katka se ptá: Koukal jsi se na ty dodavatele? Tomáš: Jo koukal,už mám jedny vybraný pak to proberem. Katka: No já vím že na to ted nemáš náladu já taky ne ale jdem to probrat teď ať máme aspoň tohle z krku a ať přijdem na jiný myšlenky. Katka s Tomášem se radili o tom jakého vybrat dodavatele a nakonec si vybrali Best Styl když ho vybrali Tomáš řekl: Nevím jestli na to máš teď náladu ale co kdybysme vyzkoušeli gaučík tady u stolu. Katka: no když já nevim. Tomáš: Pojď třeba ti to zvedne náladu. Katka: Mě se opravdu moc nechce. Tomáš: Lásko,nesmíš na to myslet určitě se nám to povede. Katka: Ty mě dokážeš přemluvit. a šli na gauč kde ......

Na sekretariátu:

Dana: ježiš tady je nuda! Andula: No né asi jsme v práci a ne v zábavným klubu. Andula: Buď sticha ty žirafo! Andula: Hele přestaň jo! ty..ty...ty couro! Dana: Co si to dovoluješ? Andula: Já si dovolovat můžu narozdíl od tebe! Táňa: Holky klid! Dana: Drž klapačku ty stará rachtle. Táňa: Cos to řekla? Dana: Stará rachtle! Táňa: Ty si taková.... v tom jí zastavila Mariana a zařvala: Dost! Přestaňte se hádat stejnak y to nijak nedopadlo. pak přišla Helena a řekla: Táňo máš tu Emila! Andula:Oooo tvůj ctitel. Táňa: Ale prosimtě,proč nejde sem? Helena: Chce si promluvit o samotě.

Na recepci:

Emil: Ahoj Táňo. Táňa: Ahoj Emile,co potřebuješ. Emil: Tady jsem ti něco přinesl. Táňa: Jé děkuju,kytku jsem nedostala hodně dlouho. Emil: jo,jo víš chci se tě na něco zeptat. Táňa: tak se ptej. Emil: No víš,no prostě nechtěla by ses ke mně vrátit? Táňa: To myslíš váždně? Emil: Myslim! Táňa: Teď si mně dost zaskočil já vůbec nevim co ti teď mám říct. Emil: Tak si to promysli a dej mi vědět. Chci zase být s tebou a dětmi starat se o ně,dělat s nima úkoly,hrát si s nima,užívat si s nima a s tebou. a dal jí pusu na ruku. Emil: Tak jo já musím jít tak si to dobře promysli. Táňa: jo promyslím...ahoj. a byla v šoku....Helena za ní šla a ptala se jí co je. nakonec svolali svojí radu ošklivek a všecko jim Táňa řekla...

O 3 dny později:

U Katky a Tomáše doma:

Katka s Tomášem snídali a pak Katka řekla: Tomáši musím ti něco říct. Tomáš: A co? Katka: no předevčírem jsem to měla dostat ale nedostala jsem to. Tomáš: Takže myslíš že...? Katka: Já nevím ale bojím se jít k doktorovi byli jsme tam jednou a šli jsme domů s pláčem ve tvářích. Tomáš: tak si udělej aspoň test. Katka: No dobře.

Ošklivka Katka II.série 7.díl Nemáme

5. září 2011 v 20:00 | Romča |  Pokračování Ošklivky Katky

V Katčině kanceláři:

Katka: Tomáši svojel všechny do zasedačky musíme najít nějakého jiného dodavateke. Tomáš: Jasně...počkej i Marcelu? Katka: Jistě je ředitelka firmy. Tomáš: Ty asi vůbec nechápeš proč je tady co? Katka: A co bych sakra měla pochopit?! Možná je tady aby nás rozdělila ale já sem ti na tolik věrná a bůh ví co ještě že tě nikdy neopustim kvůli ní. Jenom ty si myslíš že se jí to podaří. Tomáš: Ale bude mezi nás vnášet napětí a ty to moc dobře víš a já nechci žádný problémy mezi náma ani ve firmě! Katka: Žádný problémy ve firmě nebudou když  teď svoláš správní radu včetně Marceli! Katka: Jo a ještě jedna věc,zítra jdu k doktorovi a nechám si tam udělat i těhotenský test pro jistotu. Tomáš: Hmm...

Na sekretiátu:

Dana si něco prohlíží na internetu a za chvíli přijdou do kanceláře ostatní sekretářky. Marina jí uvidí a řekne: Jé ti musíš být ta nová sekretářka že jo. Já jsem Mariana,tohle je Inka a tohle Andula a ty si? Dana začne řvát a uteče na záchodky. Táňa: Co je? Andula: Hmm zase jedna z těch pro kterou budem ošklivky. Táňa: Holky,slyšíte na recepci je Emil. Andula: Prosimtě klid třeba ti nese peníze. a začnou se Mariana s Andulou smát. Táňa: No to je teda vtipný.. Andula: Jo to ne. Marina: Máš pravdu to není vtipný. Emil: Ahoj Táňo. Táňa: Nazdar! Máš prachy?! Emil: Mám ale....Táňa: Tak je sem dej. Emil: Táňo potřebuju s tebou mluvit. Táňa: Tak mluv. Emil: Osamotě. Táňa: Aha.

Na chodbě:

Táňa: Tak co je? Emil: Víš s Halkou jsme se rozešli teda spíš já s ní našla si někoho jinýho. Za tu dobu co jsem byl sám jsem si uvědomil že žena kterou jsem doopravdy miloval si byla ty,ona mě měla jen pro peníze. Tady máš alimenty který ti dlužím. Ahoj. Táňa: Ahoj.

Na sekretiátu:

Táňa s překvapivým pohledem vejde do sekretiátu a holky se jí zeptají: Co je co se děje? Táňa: Holky svolej te všechny na záchodky.

Na záchodcích:

Andula:Co je Táňo? Táňa: Byl tady Emil a dal mi všechny alimenty ale hlavně rozešel se s Halenou a jakoby mi vyznal lásku. Mariana: Fakt? A co ty na to? No povídej! Andula: Mariano.... Mariana: No co? Táňa: Holky klid! Nic už jsme si pak neřekli pak už musel jít. Inka: Táňo nechci ti nějak radit ale už jednou ti udělal hroznou věc co když ti jí udělá podruhý. Táňa:To je mi jedno musim myslet taky na děti.

V zasedací místnosti:

Kateřna: Takže svolali jsme Vás proto protože nemáme dodavatele látek. Makro textil zrušili a proto musíme společně najít nějakého jiného dobrého dodavatele takže všechny návrhy co máte mi řekněte a pak se spolu dohodneme jakého vybereme.

Druhý den:

U doktora:

Katka si nechtěla kupovat ten obyčejný těhotenský test a tak šla rovnou k doktorovi zjistit jestli s Tomášem bude mít miminko.Tomáš stál na chodbě a čekal až Katka vyleze a řekne  tu šťastnou zprávu. Po pár minutách Katka vyšla od doktora a Tomáš se jí hned ptal: Tak co??? Katka: Nejsem těhotná. Tomáš: Cože? To si jenom děláš srandu že jo? Katka: Ne prostě miminko nemáme a nevím vždyt jsme se tolik snažili. Tomáš: Tak to budem zkoušet dál. Katka: Jo ale nechci být po druhý sklamaná....

Konec tohoto dílu!


Program mého pokračování Ošklivky Katky

5. září 2011 v 18:30 | Romča |  Pokračování Ošklivky Katky
5.září ve 20:00 - 7.DÍL s názvem Nemáme
V tomto díle si přečtete o tom jak Emil řekne Táně šokující ale pozitivní zprávu a také jak půjde Katka k doktorovi a tam zjistí jestli je těhotná ....

12.září ve 20:00 - 8.DÍL s názvem ŽE BY LEPŠÍ ČASY?
V tomto díle si přečtete o tom koho KM Styl vybral jako dodavatele a také o tom jak přijde opět Emil za Táňou

Více Vám napsat nemůžu :D bych už moc prozradil....tak jo dneska ve 20:00 7.díl tk nezapomeňte si ho přečíst a komentovat :D

Mé pokračování Ošklivky Katky tedy bude

4. září 2011 v 13:01 | Romča
Zdravím je neděle 13 hodin a v anketě je 6 ano 0 ne sice jen jeden komentář no což mně moc nepotěšilo ale moc děkuju dostaneš ode mně nějakou menší odměnu :) .....takže ještě dnes Vám sem dám program kdy tu budete mít pokračování.....a teď už jdu koukat na Prima Love na Ošklivku Katku :)))


Chcete pokračování?

1. září 2011 v 17:06 | Romča
Ahoj lidi jak si ještě možná pamatujete psal jsem pokračování Ošklivky katky mám ještě pár dílů a klidně a rád bych napsal nové ale chci vědět jestli to nebude zbytečné tak proto unitř článku je anketa pokud chcete nebo ne a k tomu ještě jedna věc byl bych rád kdybyste to i komentovali páč žádné články tu nemám vůbec komentované což mně mrzí takže uvnitř článku anketa a do komentářů napište jestli byste nějaký díly komentovali.....a i třeba některé jiné články :P :D opravdu byste mi tím udělali radost.......Tak hlasujte a pište. Max. do neděle do 13:00.....Tak se mějte Roman :P..