Duben 2012

Tahle holčička je hvězdou muzikálů, prala se s rakovinou, nemohla mít děti a nikdy se nevdala. Už víte?

24. dubna 2012 v 21:20 | Romča
Poznáte holčičku, která uždibuje z narozeninového dortu?

Holčička na fotografii dělá lidem kolem sebe radost nejen dobrou náladou a optimismem, ale také svým velkým hlasem. Jednoduché to v životě ale nikdy neměla. Když jí bylo deset let, zemřel jí na mrtvici milovaný tatínek. Dlouho se s tím vyrovnávala a v podstatě se učila znovu mluvit. V devětatřiceti jí diagnostikovali rakovinu, která ji definitivně připravila o možnost mít děti. Odkládání mateřství si vyčítá dodnes.

OBRAZEM: Herec Hejlík vařil na pódiu chřestovou polévku

22. dubna 2012 v 15:17 | Romča |  Lukáš Hejlík
Pod vedením šéfkuchaře Jaroslava Sapíka a za přihlížení herečky Daniely Šinkorové připravoval herec Lukáš Hejlík chřestovou polévku.

Velká Bíteš - Dospívající děvčata skandovala jeho jméno, když se herec Lukáš Hejlík objevil na pódiu pojízdné kuchyně televize Prima ve Velké Bíteši na Žďársku. Při natáčení dalšího dílu kuchařské show Česko na talíři vařil na tamním Masarykově náměstí.

Pod vedením šéfkuchaře Jaroslava Sapíka a za přihlížení herečky Daniely Šinkorové připravoval chřestovou polévku. "Tu jsem ještě nikdy nevařil," přiznal herec.
Vaření je ale jeho koníček. "Chovám na statku ovce, takže jím často skopové maso, které připravuji na různé způsoby. A k němu mám rád hodně zeleniny," prohlásil.
Se solí populární herec naopak šetří, nechtěl zbytečně přisolovat ani chřestovou polévku. "Chuť jídla se dá zvýraznit i jinak," dodal Hejlík, který se po prezentaci na bítešském náměstí s televizním štábem přesunul do svého domova v nedalekých Říčkách u Brna. Tam se pak za dohledu kamer připravoval domácí králík s chřestem.