Květen 2012

Menší anketka:)

7. května 2012 v 20:18 | Romča
Ahoj lidičkové:) Kdo četl? 8.díl Horší nebo lepší časy část II.

Ošklivka Katka II.série 8.díl Horší nebo lepší časy? část II.

7. května 2012 v 20:08 | Romča |  Pokračování Ošklivky Katky

Na záchodkách:

Tomáš přiběhne za ubrečenou Katkou a vše jí to vysvětluje že on se s ní líbat nechtěl ale ona ho chytla a začla ho líbat,že miluje jen ji(Katku) a nikoho jiného. Katka i přesto že Tomáše také nadevše miluje mu řekne: Tomáši viděla jsem to líbal si se s ní před míma očima a nebránil ses jí ! Tomáš: Bránil ale prostě to nejde jen tak..no.. Katka: Vidíš nemáš sov! Dej mi laskavě pokoj! Já blbá s Tebou ještě čekám dítě! Co mu mám říct až se narodí?! Hm?! Že má tátu...děvkaře?! a s brekem šla pryč.

U recepce:

Katka jde s pláčem do své kanceláře ale v tom uvidí Marcelu přijde za ní a řekne: Ty jsi to celý zkazila..já s Tomášem čekám dítě milujeme se ale tys musela přijít a vše to zkazit. Nesnáším Tě! Marcela: Víš že mně to absolutně nezajímá?! Běž si radši za tím svým Mikym ten Tě uspokojoval přece vždycky?! Katka: Hmm a ty si běž za mím Tomášem můžete si zase pořídit ,,ridšmonda,, a zkusit si to zase na něm ...tentokrát vám to spolu snad vyjde!! Marcela: To se neboj ty chuděno! a Marcela opravdu jde za Tomášem,setkají se u výtahu.

Marcela: Tomáši počkej! Tomáš: Co chceš?! Marcela: Tebe. Tomáš: Tobě nestačilo co si udělala Katce ty budeš dělat jeještě hůř,já Tebe už nechci nikdy v životě vidět,kazíš mi akorát život! Marcela: Já Tobě? Tys ho zkazil mně! a přivolá si výtah a odejde.

U Katky v kanceláři:

Katka sedí v křesle a brečí. Přijde za ní Tomáš a znovu ji to vše vysvětluje a také začne brečet. Katka se nakonec smiluje obejmeho a políbí se a Katka řekne: Už nikdy ae nechci vidět jak se líbáš s cizí ženskou! Tomáš: Neboj to Ti slíbím.

O DEN POZDĚJI:

U Katky a Tomáše:

Jako pravidelně každé ráno přišli Katce a Tomášovi noviny a Tomáš si je u snídaně čte. Čte a čte a najendou vykulí oči otevře pusu a Katka se ptá: Co se stalo? Tomáš ...no...Katka: Tak co chci to taky vědět.. Tomáš. Počkej jen to dočtu a.. Katka: Tak co se stalo Tomášku? a začala být nějaká nesvá. Tomáš řekne: Za tohle můžu já... Katka: Ale za co Tomáši?! Tomáš: Podívej se sama...

CO SE DOČETLI V NOVINÁCH? JAK TO BUDOU ŘEŠIT? A JAK TO VŠE BUDE DÁL? TO SE DOČTETE !!!POZOR!!! UŽ VE STŘEDU V 3.ČÁSTI TOHOTO DÍLU TYTO DÍLY JSOU KRÁTKÉ JÁ VÍM ALE JE TO Z DŮVODŮ ŽE JE ROZDĚLEN NA 3 ČÁSTI A I PROTO BUDE DALŠÍ DÍL UŽ VE STŘEDU ALE PAK UŽ ZAČNEME NORMÁLNĚ OD PONDĚLÍ.:))

Vše nej..:)

7. května 2012 v 18:47 | Romča |  Kateřina Janečková

Dnes Kateřina Janečková slaví své 28. narozeniny a i když si to asi nepřečte :D Tak jí přeju všechno nejlepší hodně úspěchů zdraví štěstí a lásky:)*


PS: Ve 20.00 se těšte na nový díl mého pokračování Ošklivky Katky.

Bleskovka za diplom

3. května 2012 v 13:01 | Romča |  Soutěže

PO DLOUHATÁNSKÉ DOBĚ JE TU BLESKOVKA PRO VŠECHNY! MŮŽETE ZA NÍ ZÍSKAT DIPLOM!


a)Koukal/a jsi na seriál Ošklivka Katka?
b)Koukáš do teď např. na Youtube
c)Líbí se ti zde na blogu?
d)Změnil/a bys tu něco?
e)Máš nějakého oblíbeného herce a zpěváka?
f)Máš nějakou oblíbenou herečku a zpěvačku?
g)Je Ti z Ošklivky Katky někdo NESYMPATICKÝ? Pokud ano KDO.
h)Četl/a jsi někdy mé pokračování Ošklivky Katky? Pokud ano líbí se Ti?
ch)Co děláš ve volném čase?
i)Máš také svůj blog? Dej mi adresu a podívám se.

DO KOMENTÁŘŮ VŽDY NAPIŠTE a) a odpověď na otázku a takhle budete pokračovat . PAK NAPIŠTE CO CHCETE NEBO KOHO CHCETE NA DIPLOM A JAKOU PŘEZDÍVKU NEBO JMÉNO VÁM TAM MÁM DÁT:)

DIPLOM ZÍSKÁVAJÍ TI CO BLESKOVKU VYPLNÍ DO 4.5. 2012 DO 15.00.


Ošklivka Katka II.série 8.díl Horší nebo lepší časy? část I.

1. května 2012 v 14:50 | Romča |  Pokračování Ošklivky Katky

U Katky a Tomáše doma:

Tomáš: Je mi to líto lásko,už jsem čekal že to malý spolu mít opravdu budem. Katka: No víš...víš jak jsem ti říkala že nejsem těhotná? Tomáš: No. Katka: To není pravda miláčku,nechala jsme si tu krásnou větu že spolu čekáme miminko na lepší příležitost a teď právě ta příležitost nastala.Tomáši,budeš táta. a Tomáš nevěděl co má dělat stál tam v pozoru pomalu se u rozedníval úsměv na tváři pak Katku obejmul a políbil.Byli oba dva veli štastni.

ZA MĚSÍC

V zasedačce:

Katka: Takže vše na novou přehlídku je připraveno. Šaty jsou ušity že Hugo. Hugo: No jasně za co mně máš Káčo. a usmál se Katka: Dobře,Ester pozvala si novináře a televizi. Ester: Ano pozvala jsem lidi jak od bulváru tak od lidovách novin a také z televize a jako zvláštní host....vystoupí....Dara Rolins společně s Patrikem Vrbovským nebo jestli ho znáte pod přezdívkou Rytmus. Hugo: Fákt Darinkáááá?!§ Tak to se víc těším na vystoupení než na mojí kolekci,ne to jsem jen tak plácl jasně že moje show bude nejlepší. Marek: No Pipinko nepřeháníš trochu. Hugo: Já a přehánět..já?!!! Tomáš: Jo ty Hugo. Jna Medunová: No tak dost pánové ..a vůbec pořád se bavím jen o firmě co ty Tomáši a Káťo co dělá malé. a pousmála se Katka: No rostě roste,jsme rádi že se nám to přes všechno to úsulí podařilo. Jana: Já jsem taky ráda. Robert: No takže..to já budu žít s babičkou? ...a všichni se smáli,kromě Marceli.Marcela se zvedla a šla za Katkou a řekla jí jestli půjde stranou že si s ní potřebuje promluvit. Katka šla.

Na chodbě:

Katka: Co potřebuješ? Marcela: Ty mi budeš ještě tykat ty...ty špíno! Katka: Prosím?! Marcela: Udělalas mi to uplně naschvál že si sbalila Tomáše i když jsi vypadala jak pytel od brambor pak si se schválně nechala takhel předělat na primadonu abyses mu líbila,ale to já jsem s ním teď měla čekat dítě a být s ním vdaná. Katka: Marcelo o čem to mluvíš...ehm mluvíte Tomáš se do mně zamiloval sám od sebe nebo teda chtěl zachránit firmu a pak se do mně zamiloval. Marcela: Prosimtě ty chuděro,počkej až všichni zjistí jaká jsi ..odporná svině. Katka: A dost jestli okamžitě nepřestanete máte padáka. Marcela: Ty mi padáka dát nemůžeš protože já odcházím sama. Katka: Hm jdi si jen závidíš můj a Tomíkovo vztah. Marcela se otočila a dala Katce facku zařvala: Stejnak jendou bude Tomáš můj,jenom můj! ..Ze zasedačky všichni vyběhli na chodbu a vyptávali se co se stalo. Katka samozdřejmně řekla že jí Marcela dala facku. Tomáš vzal Marcelu odtáhl si jí stranou a říká: Ty asi nikdy nepobereš to že už Tebe nemiluju že chci btý jen s Katkou. Marcela se rozbrečela a řekla ale já chci být jen s Tebou. Tomáš: Ale já s Tebou už nikdy. a Marcela vzala Tomáš za košili a začala ho líbat! Tomáš se neměl jak bránit. Katka se v tu chvíli otočila uviděla je jak se líbají rozbrečela se a utekla na záchody brečet. Marcela přestala Tomáše líbat a vražedným úsměvem koukala jak Katka běži Tomáš ji odtsrčil a běžel za Katkou..

VYŘEŠÍ SI TO KATKA S TOMÁŠEM NEBO KATKA TOMÁŠOVI NEBUDE VĚŘIT? BUDOU SPOLU,NEBO SE TOMÁŠ VRÁTÍ K MARCELE? A CO VLASTNĚ BUDE S MARCELOU? ...To se dozvíte v pondělí 7.4. 2012 ve 20.00 na tomto blogu:)