Červenec 2012

Ošklivka Katka 9.díl II.série Smutek

30. července 2012 v 21:00 | Romča |  Pokračování Ošklivky Katky

VE FIRMĚ:

Ve firmě jako by bylo mrtvo nikdo s nikým pořádně nemluví maximálně řeší Marcelinu smrt a nebo Pé'ta..ten řeší kde byla v noci a ráno Helena.Dokonce i ošklivky,které Marcelu neměli moc rádi byli smutné kromě Heleny což všem přišlo divné. ..

V Tomášově kanceláři:

Tomáš je zamčený ve své kanceláři a pořád má v ruce noviny otevřenéí na článku kde se psalo Marcelině smrti,bylo vidět že se mu chce brečet.Najednou někdo klepe. Tomáš: Dejte mi teď pokoj.! Katka: Tomáši to jsem já. Tak Tomáš odemkne a řekne: Co potřebuješ.? Katka: Co jsi tak nepříjemnej.? Tomáš: Umřela mi bývala snoubenka no tak se nediv.! Katka: Jo teď si to vystihl bývalá! Lezla Ti an nervy mluvil si o ní v tom nejhorším a teď ti je do breku.Já jsem tvoje žena. Né ona.! a až se z toho Katka rozbrečela..zabouchla dveře a šla pryč a Tomáš ještě zařval.Katko..Katko pokčej!!!...

Na chodbě:

Tomáš Katku nakonec dohnal a řekl jí: Promiň mi že jsem takovej ale pochop že já jí miloval a....te..Katka: MILOVAL! Teď snad miluješ mně tak proč prostě ty noviny nezavřeš a nepracuješ.Kdybys už k ní nic necítil nesedíš tu celý den a není ti do breku.! Tomáš: Ále Kačenko já Tě miluju a kní už nic necítím neboj.! Katka: O tom začín¨ám pochybovat.

Na sekretariátu(u ošklivek):

Dana: Hele vy (v)ošklivky já vím že s váma obvykle nemluvim,ale kdo byla ta Marcela.? Táňa: Byla to super ženská ..než ale se začala navážet do Katky. Dana: Jako do prezidentovky.? Andula: Nevyjadřuj se tak o Katce nebo jak Marcela skončíš ty..náno.! Dana:Jen jsem řekla prezidentovka no pane bože vy jste krávy.! Mariana: Aspoň jsme užitečný.! Ale nány fakt užitečný nejsou.! Dana: Koho označuješ za nánu ty černá kobylo.?! Mariana: Nerozčiluj mě.! Já jsem ještě v klidu ALE NECHTĚJ MĚ VIDĚT NAŠTVANOU.! Dana: Pročpak.? Zrudla bys.? To ti nesluší? chichichi Andula: Ale tak to už přeháníš.! Dana: To je můj důvod k tomu že jsem dokonalá a originální.! a odešla...Mariana byla v šoku co jí Dana řekla Táňa a Andula jí uklidnují.
...Do jejich kanceláře přijde Katka a říká: Táňo prosímtě dej do novin že hledáme..Táňa: Obchodní ředitelku. Katka: No,děkuju. najendou tam stála Helena a říká: Néné ehm ona už se jedna paní ozvala že by měla zájem. Táňa:Tak rychle.? Katka: Ále vždy't jsme nedávali ještě vědět že máme volné místo. Helena: No ..ona..totiž to je to moje známá. Káťa: Heleno já jsem ráda že se zajímáš o chod firmy ale já vím je to tvá známá ale první se musí přihlásit na inzerát a..je to vůčí ostattním lidem nefér..Helena: Já vim ale Katko ona je fakt skvělá na tohle místo dělaná. Katka: A má nějaké zkušenosti.? Helena: Ano pracovala jako ředitelka právě v modni firmě. Katka: A jakto že už nepracuje.? Helena: Dala výpověď kůli....no totiž její manžel jí podváděl. Andula: Chudák. Helena: Katko prosím. Katka: No tak at zítra přijde.

Na recepci:

Helena volá své ,,známé,, že zítra má přijít v tom přijde Péťa a ptá se jí: Tak Heleno.Já vím že jsi nebyla s kamarádkama.Kde jsi byla.? Helena: Byla jsem skamarádkama .! Nevím kolikrát ti to mám opakovat.! Péťa: Nebyla.! Tvoje kamarádka Tě tu právě sháněla jaktože jsi včera odešla už v jedenáct večer. Helena: No Péťo ale nesmíš to říct nikomu. Péťa: Takže tajemství.? Neboj. Helena: No víš..radši né. Nezabbilas Marcelu že né.? a začal se smát. Helena ta se ani nesmála spíš stuhla..Péťa:Počkej tys...Helena:Ty si myslíš že bych to udělala.? Péťa: Tak zabilas ji nebo ne.? Helena: Pojď jdeme domů vše Ti řkenu tady mají uši i zdi vždyt to znáš. Péťa: No znám no...ale..počkej..Helena: Dělej jdeme už.

U Katky v kanceláři:

Katka už si balí že půjde domů přijde za ní Tomáš a řekne jí jak moc jí miluje.Katka je ale pořád na pochybách a tak mu na to neřekne ani slovo sebere se a odejde.

Na záchodcích:

Dana se upravuje aby byla jak ona říká originální a dokonalá v tom na záchodky přijde Mariana a řekne jí ze zvýšeným hlasem: Hele ty vykroucená,namyšlená blbko mě urážet nebudeš mě teda ne.! Dana: A nebo co.? Co mi uděláš ty urážlivá,černá špíno! A Mariana už se neudržela a zařvala: Cos to řekla.?! a strkla do ní. Dana si to nenechala líbit a tak strkla do Mariany taky. Mariana: Nešahej na mě ty náno spitomělá. No a už to bylo.Začali se prát...tahání za vlasy,kopání,facky..když ale Mariana zařvala tak Andula s Táňou šli zrovna okolo vešli do vnitř a dali holky od sebe a Andula říká: Zbláznili jste se chcete aby vás vyhodili.? Táňa jen tak pšeptá: Kdyby vyhodili Danu tak by to nevadilo. a začli se všichni smát kromě Dany která se naštvala a šla za Novotným.!

U Novotného:

Dana je atraktivní žena a atraktivní ženy na Novotného (personálního ředitele) působí nejvíc a to Dana už ví a proto použila i své ženské zbraně začala brečet a povídá mu o tom jak jí Mariana napadla to samozdřejmně hrdina Novotný nenechá jen tak a jde za Marianou Andulou a Táňou na záchody..

Na záchodcích:

Novotný: Mariano.?! Mariana: Ano pane personální řediteli.? Novotný: proč jste napadli zde slečnu..ehm slečnu Danu.? Mariana: Protože já se nenchám urážet.Nejsem žádná kráva,černá kobyla ani špína.!! Novotný se podívá na Marianu a říká : No to rozhodně nejste. Mariana: Tak ať mi tak ta barínka neříká. Novotný: No...tak to vyřešíme tak že Dana vám nebude nadávat a vy Mariano jí nebudete napdaat.Vyřešeno tak nashledanou..a ještě si vzal Danu stranou a říká: Heleďte nechtěla byste někdy zajít třeba na víno.? Dana: Nechte si zajít chutě áno.?!

U Tomáše a Katky doma:

Tomáš přijde domů ale Katka nikde.Tak jí volá Katka to ovšem nezvedá Tomáš je ještě v horším stavu.

U Bertoldových:

Katce volá Tomáš a Zuzana povídá: Katko ty to nevezmeš.? Katka: Ne.! Zuzana: Hele já poznám že Ti něco je...Katka:Nic mi neni. Zuzana: A proč jseš teda tady.? Zuzana: Nemůžu za váma přijít. František: Ale můžeš maminka se Tě ptala v tom smyslu že jsi tu protože se něco děje jinak bys byla s Tomášem. Zuzana: Že vy jste se pohádali.? Katka: Mami ono je to složitější. Zuzana: Takže jste se pohádali. Katka: Dá se to tak říct. Zuzana: Budeš tu i spát.? Katka: Jo. Zuzana: Tak aspon to Tomášovi zavolej. Katka: Ne.! Zuzana: Tak mu zavolám já.! Katka: Mami přestan. František: No tak mu zavolej. Katka: Já si najdu nějakej motel a půjdu spát tam k sobě domů nejdu tam se akorát hádám s Tomášem tady s váma .! Zuzana: Ále ne Kačenko počkej my to myslíme dobře. Katka nakonec napsala Tomášovi sms že dnes domů nepřijde že je u svých rodičů.Pak šla Katka do svého pokoje.Sedla si na gauč a vzpomínala na ty časy kdy byla jen sekretářkou Tomáše a byla do něj úúúúplně hotová.Vzpomínala jak s Mikym pracovali až do noci.Jak schovávala tajné formuláře v polštáři..a říká si: Kéž by to vše bylo jako dřív.

BUDE.? NEBUDE.? TO SE UVIDÍ)) NA DALŠÍ DÍL SE TĚŠTE PŘESNĚ ZA TÝDEN VE STEJNOU DOBU))*

Prezentace čtečky eWooky

30. července 2012 v 11:44 | Romča |  Lukáš Hejlík
Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Klikni pro zavření

Zkouška na akrobacii.?))

30. července 2012 v 7:54 | Romča |  Olga Lounová


Activia-Luksy

29. července 2012 v 21:51 | Romča |  Lukáš Hejlík

Pár fotek Olinky))*

29. července 2012 v 19:14 | Romča |  Olga Lounová
Bydlení celebrit: Setkání s Olgou Lounovou - Domovů mám víc

28. července 2012 v 14:48 | Romča |  Olga Lounová

Aktuality Jan Hájíček 28.7.2012

Bydlení celebrit: Setkání s Olgou Lounovou - Domovů mám víc
Herečka a zpěvačka Olga Lounová (31) právě natáčí nový seriál Obchoďák, který poběží od září na FTV Prima, a chystá své první turné. Prozradila nám, kde čerpá energii a bere nápady.
Čím je pro vás domov?
Olga Lounová 2 Domovů mám víc. Samozřejmě, že ten u rodičů bude vždy Domov s velkým D, ale můj byt v Praze také považuji za svůj domov a místo, kde mám někoho, kdo je mi velmi blízký… Vyrostla jsem v domku a teď to mám na střídačku s bytem.
Pomáhá vám někdo s domácností?
Ne, zatím to není potřeba. Časem si ale určitě někoho pořídím, času nemám nazbyt.
Pomáhal vám někdo s rekonstrukcí, než jste se do svého bytu nastěhovala?
Ano, rekonstruoval se téměř celý. Od odpadů po podlahy. Měla jsem na to profesionála a pomáhal mi i můj taťka.

Na co jste ve svém bytě nejvíce pyšná?
Na svojí obrovskou knihovnu. Od mala ráda čtu a sbírám zajímavé knihy. Sem se mi jich vejde sice jen malá část, ale zbytek mám u rodičů. I tak je to moje chlouba.
Jaké barvy u vás doma převládají?
Bílá, černá, červená. Líbí se mi jednoduchost a určitá živelnost.
Plánujete, že se jednou přestěhujete do domu se zahrádkou?
Neplánuji, zatím mě zahradničení neláká, jako malá jsem si pletí užila až až. Mamka má jak okrasné skalky, tak domácí užitkovou se zeleninou. Samozřejmě jahody, borůvky a bylinky nesmějí chybět.
Chystáte něco nového ve vaší kariéře?
Olga Lounová 3 Desku a koncert. Na podzim v listopadu vyrážím na své první turné. Obsahuje pouhé tři exkluzivní koncerty - 7.11. v Praze, 15.11. v Brně a 20.11. v Ostravě. Jmenuje se Optický klam a podtitulem říkám Vstupte za hranice svého vnímání, neboli Vítejte ve světě klamu. Diváky čeká opět velká show, která v sobě ovšem nese ještě tajemství.
To se asi nenudíte…
Kromě toho jezdím rallye, píšu hudební pohádku, dodělávám novou desku a jeden zahraniční projekt.
A co děláte, když si potřebujete odpočinout a nabrat síly?
Dívám se na filmy, spím, skládám hudbu, brouzdám po netu a hledám svoje múzy, které pak slouží k mojí inspiraci.
Máte čas na domácí práce? Třeba na vaření? Nebo se spíše stravujete v restauracích?
Vařím ráda, ale protože jsem hodně na cestách a velmi ráda si povídám s přáteli u dobré večeře, chodím do restaurací velmi často a ráda. Dokonce mě začíná bavit objevovat naše nejlepší české kuchaře a degustovat jejich umění.
Kam se chystáte letos o prázdninách?
Olga Lounová 1 Chystám se na několik závodů rallye (Kostelec, Pačejov, Barum rally). Jezdím totiž s JT Rally Teamem mistrovství České republiky jako pilotka a občas s Peugeot Delimax Teamem jako host. Těším se, že otestuji kromě civilního auta 208 i to závodní.
Splnila jste si svůj sen stát se závodnicí. Máte ještě nějaký nesplněný sen?
Mám jich mnoho. Když si jich člověk dá více, není pak zklamán, když některý z nich vyjde jinak, než si představoval, ale snít je opravdu důležité. Škoda, když si někdo nedovolí ani snít.

Kateřina Janečková

28. července 2012 v 14:31 | Romča |  Kateřina Janečková
Jedna fotka Katky kteroujsem právě našel:
Kateřina Janečková

Olga Lounová-Rotujícínebe

28. července 2012 v 14:25 | Romča |  Olga Lounová


NEJKRÁSNĚJŠÍ PÍSEŇ OD OLGY LOUNOVÉ! :(*


PS: Lepší českou píseň já neznám.!Zdeněk Dušek a Radim Vašinka neboli Koráb se Šťávou :D Foto

27. července 2012 v 14:59 | Romča
Zdeněk Dušek:Radim Vašinka:

Soubor:Radim vasinka.jpg

ÁááááÁáÁáá oba dva přímo ze seriálu Ošklivka Katka:


Michaela Horká -PAPEŽKA

27. července 2012 v 10:54 | Romča |  Michaela Horká
Lukáš Hejlík a Petr Štěpán hráli fotbááál! :P

26. července 2012 v 20:58 | Romča
Lukáš:

Petr:

<--fotku si otevřete))

Zdravím))

26. července 2012 v 18:40 | Romča
Tak dnes už asi po druhé ahoj :D chci aby se vám tu na blogu líbilo a tak bych byl rád abyste si vybrali a napsali mi do komentářů s kým byste chtěli aby tu byl desing a)OLGA LOUNOVÁ b)LUKÁŠ HEJLÍK c)KATEŘINA JANEČKOVÁ
poté barvu a)ČERNORŮŽOVOU b)ČERVENOMODROU c)ZELENOŽLUTOORANŽOVOU
PLS ZAPOJTE SE VŠICHNI ABYCH VĚDĚL CO MÁM UDĚLAT ABYSTE SE TU CÍTILI DOBŘE VÁŠ ROMÁNEK))*


Míša Horkáááá

26. července 2012 v 17:47 | Romča |  Michaela Horká

Na kolik % se vám fotka líbí (max.100) napište do komentů.!!! :))*


Bastardi 3

26. července 2012 v 17:45 | Romča |  Kateřina Janečková

Ještě nevím nic vyjímečného ani jesli bude mít nějakou hlavní nebo vedlejší roli ale Kateřina Janečková si zahraje ve třetím díle Bastardů.)) v kinech od 25.10.2012.

Kateřina Janečková (ze seriálu Ošklivka Katka)

ANKETA

26. července 2012 v 15:03 | Romča
Tak koukal jsme že jste si přečetli new díl mého pokračování a četl jsem komentáře jak tam píšete že Marcela žije je to jen podplacené bez ní to nebude ono já vím jak to ,,dooparvdy,, je a uvnitř článku je anketa a byl bych rád abyste se do ní zapojili všichni...otázka zní TAK JAK TO JE ....(neboli jak to je s Marcelinou smrtí) hlasujte.! :)*

PS: Anketa nic neovlivní mám další díly napsané a nic s měnit nebude)) Ále třeba zrovna váš tip bude správný))