Srpen 2012

To je romantiky: Fešák Hejlík vyvezl svou krásnou přítelkyni na dovolenou. Mrkněte, jak si to užili

30. srpna 2012 v 12:17 | Románek)* |  Lukáš Hejlík

29. srpna 2012 0:10
Herec Lukáš Hejlík prožil prázdniny, o kterých dlouho snil. Nejenže se podíval na místa, která zná a má rád, ale letos tam nebyl sám. Volno si užíval s přítelkyní Anežkou.29. srpna 2012 0:10
Herec Lukáš Hejlík prožil prázdniny, o kterých dlouho snil. Nejenže se podíval na místa, která zná a má rád, ale letos tam nebyl sám. Volno si užíval s přítelkyní Anežkou.
Lukáš Hejlík a jeho přítelkyně Anežka na dovolené v Chorvatsku.
Lukáš Hejlík a jeho přítelkyně Anežka na dovolené v Chorvatsku.

Po tom, vyrazit se svou milou na romantickou dovolenou, prý herec Lukáš Hejlík (32) dlouho toužil. Téměř si to vysnil. "Stalo se to, po čem jsem celé loňské prázdniny toužil, když jsem se toulal dodávkou po Čechách a když jsem okupoval břehy hvarské Zavaly v Chorvatsku. Prostě když jsem byl loni sám. Myslel jsem na Anežku. Zřejmě tak intenzivně, že se přání opravdu splnilo. A tak letos brouzdáme spolu. Ukazuju Pražandě další krásná místa naší republiky," řekl Lukáš Hejlík, který nezůstal jen v Čechách, ale přítelkyni vyvezl i daleko za hranice naší vlasti. Mimo jiné ji vzal i na pro něj již důvěrně známé chorvatské břehy, odkud pak pokračovali dál po Evropě.

"Vše jsme završili poutí po východním Španělsku, abychom tak poznali Barcelonu, Valencii a ostrovy Formenteru a Ibizu," dodal Hejlík, který se už dnes večer představí divákům seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, kde ztvární chirurga Jáchyma Kalinu.
"Po prázdninách to zase začne. Kolotoč se opět roztočí. Tedy i natáčení Ordinace, ve které budu, jak to tak vypadá, asi hodně vidět. Už v září mě ale také čeká Turné v hajzlu s americkým spisovatelem C.D.Paynem, který napsal legendární knižní sérii Mládí v hajzlu. Mé LiStOVáNí.cz totiž od 9. do 17. září ve 20 českých městech přehraje jeho novou knihu Neviditelný," dodal Hejlík.

Lukáš Hejlík cestuje v tomto povozu.
Lukáš Hejlík cestuje v tomto povozu.

Lukáš Hejlík poznával památky na kole.
Lukáš Hejlík poznával památky na kole.

Přítelkyni Anežce Lukáš ukázal krásy Chorvatska.
Přítelkyni Anežce Lukáš ukázal krásy ChorvatskaOšklivka Katka II.série 12.díl Kdo nebouchá nepatří do Km Stylu

29. srpna 2012 v 21:44 | Románek)* |  Pokračování Ošklivky Katky
Milena (Marcela) odhlila své tajemství dlouho trvalo než to všichni zaměstnanci pochopili. Nikdo nebyl úolně nadšený až na Patricii a Huga.Po necelém měsíci se vše uklidnilo a řeší se hlavně přípravy na novou kolekci.Lucka samozdřejmně zjistila že ¨je Katka těhotná také dlouho trvalo než se solu opět začli bavit....

U Huga v ateliéru:

Hugo si prohlííží své modely je štastný a zpívá si u toho..V tu chvíli s Inkou nová modelka,která nahradí Soňu Míkovou.Je velmi krásná a z toho má Hugo radost,ale na první pohled šlo vidět že je mazaná jako liška.

U Katky v kanceláři:

Katka pracuje a pracuje .Někdo jí zaklepe na dveře...Byla to Marcela a říká Katce: Vy jste těhotná s Tomášem.? Katka: Ano,máte proti tomu nějaký problém slečno Konečná.? Marcela: Pokud si to dítě necháte vzít tak ne. Katka: Prosim.?! Je to moje dítě. Marcela: A Tomášovo ale Tomáš bude teď můj. Katka: Klidně si ho sežer,ale moje dítě mi nikdo nevezme. Marcela začne brečet..Katka se zeptá: Co se děje. Marcela: Myslela jsem že se k sobě s Tomášem vrátíme ale..on mi neřekl že s váma čeká dítě. Katka: Ahá no..tak ale s tím už se nedá nic dělat. Marcela: Prosím vás Kateřino nechte si to dítě vzít. Katka se znovu rozčíli a zvedne na Marcelu hlas: Řekla jsem že ne,je to moje dítě a nebudu vrah.! Marcela: Jak chcete.Práskla dveřmi a odešla...Katka si jen potichu řekla: Kráva jedna..a zavolala si Tomáše..

U Marcely v kanceláři:

Patricie zahlídla Marcelu jak běží ubrečená do své kanceláře tak za ní jde a ptá se: Co se stalo Marcy proběhla si a ani si nic neřekla. Marcela: Ta husa čeká s Tomášem dítě.! Patricie: Kateřina.? Marcela: Ne,Mariana. Patricie: Fakt,takže dvě těhotný tu budou jo? Bych si taky mohla pořídit s Mikýskem miminko. Marcela: patricie ty si uplně blbá,jasně že Kateřina pane bože. Patricie: Ale vždyt si..teď řekla že čeká dítě s..Marianou tak.? Marcela: To byla ironie Patricie. Patricie: Kdo.? Marcela: Patricie vypadni vařit kafe. Patricie: Cccc jen jsem Ti chtěla pomoct.! Patricie se sebere bouchne dveřmi...Marcela stále brečí

U ošklivek na sekretariátu:

Mariana: Co se tady dneska děje,všichni brečí nebo jsou nasr..teda naštvaný. Andula: Asi špatnej den. Dana: Co vy neřešíte probůh. Táňa: Ty sklapni. Inka přichází..a říká: Táňo máš prosímtě tu smlouvu pro tu novou modelku.? Táňa Jo tady. Inka: Děkuju. Táňa: není zač...hele Inko.? Inka: No.? Táňa: Není divný že Inka jí přeruší: Že se jmenuje Veličková.? Táňa: No..Inka: Taky jsem koukala ale třeba je to jen náhoda. Táňa: Náhoda,blbec. Inka: No,zkusím něco zjistit tak zatím pá holky. Mariana: Papa. Andula: Táňo ty myslíš že ta nová modelka má něco společnýho s Halenou.? Táňa: Kdo ví. Ta mrcha je všehoschopná. Dana: O čem se bavíte.? Andula,Táňa,Mariana: Sklapni. Dana se sebere a..nejradši by bouchla dveřmi ale žádné tu nejsou:D

U Katky v kanceláři:

Tomáš: Co potřebuješ.? Katka: Co potřebuju já.? Moje dítě potřebuje pořádnýho tátu. Tomáš: Nepožádala jsi náhodou o rozvod.? Katka: Takhle jsem to nemyslela,ba naopak,nechci aby se moje dítě dozvědělo že jeho táta je takovej podvodník,lhář..a..a děvkař.! Tomáš: Tak prrr,prrr Katko ne.? To my vysvětli. Katka: proč si Marcele neřekl že semnou nčekáš dítě.? Tomáš: zapomněl jsem. Katka: Ty jsi zapomněl.? Ty jsi zapomněl na to že budeš táta.? Ty jsi zapomněl že žena,kterou si miloval čeká tovje dítě.?! Tomáš: Ale né..Katka: Vypadni,vypadni nechci Tě vidět.! Tomáš se sebere bouchne dveřmi a odejde..

U Huga:

Inka: Slečno Veličková můžete na chvilku.? Erika(Veličková): Ale jistě. Inka: Můžu an vás mít pár otázek.? Erika: Proč na mě.? Inka: něco mě jen zajímá. Erika: Tak dobře ptejte se. Inka:Vy máte něco společného s Halkou Veličkovou.? Erika: Ale ano to je moje sestra. Inka se diví..a řekne: Aha..noa vy víte že pracovala taky zde v KM Stylu.? Erika: Vím to ona mi řekla ať se sem přihlásím na konkurz. Inka: Jo..no a vy víte něco..o tom co se tu dělo když tu pracovala.? Erika: No jasně,my jsme pqřece ségry říkáme si všechno. Inka: Jo,a nepřišla jste se stejnými umýsly.? Erika..No..to né to by mě ani nenapadlo. Inka: Dobře děkuji,tak zítra. Erika: Nashledanou. Inka: Nazdar.

U ošklivek na sekretariátu:

Inka vběhne na sekretariát a říká Táně..Táňo: To je její ségra.! Táňa: No to si děláš srandu,ona jí sme určitě poslala.! Mrcha. Inka: No prej ne prej jí to ejn doporučila..a nemá v úmyslu dělat ti problémy. Táňa: No uvidíme. Andula:Škoda že tu není Sylva,ta by vyložila karty a..věděli bysme vše. A jak Táňu Inku Marianu tak Andulu napadl smutek....

Včera,dnes,zítra

28. srpna 2012 v 11:17 | Románek)*
Ahojte koukali jste VČERA na základku.? Myslím si že na poprvé dobrý :D Kdo neviděl,nebo chce vidět znovu tak ZDE: http://www.iprima.cz/zakladka <---je tam i ukázka na druhý díl)

DNES toho asi moc nepřidám za chvíli jdu na rehabilitaci,pak na rentgen a vyšetření a pak mám trenink no uvidím.))

ZÍTRA se můžete těšit na 12.díl Ošklivky Katky.Kolem 22.hodiny :)*

Jedna pěkná fotka Olinky

26. srpna 2012 v 14:55 | Románek)* |  Olga Lounová
BRAVO TV: Olga Lounová - foto


Takto superspy ohodnotilo Olgy oblečení

23. srpna 2012 v 11:44 | Románek)* |  Olga Lounová
Olga Lounová
U lavice dítě stálo, z plna hrdla křičelo!
Před minutou totiž náhle uvidělo Olgu v jejím "apartním" oblečku, který je kvůli slimkám s vysokým pasem a strašidelnému náhrdelníku opravdu k pláči.
Novodobá Polednice.

1. díl: A je to tady!

23. srpna 2012 v 11:23 | Románek)* |  Lukáš Hejlík
Základní škola Sever je na první pohled škola jako každá jiná. Jen její učitelský sbor má poněkud svérázný smysl pro humor. Víc než výsledky studentů pedagogy například zajímá, kdo má nejdelší penis v českém šoubyznysu.
Co se bude dít, až ředitel zruší všechny kabinety a posadí pestrou směsici lidí, kteří se několikrát denně pohádají a neustále se o něco sázejí, do společné sborovny? I o tom je seriál Základka, jehož první díl uvidíte 27. 8. v 21.20 na Prima family.

Ředitel Grepl (Bob Klepl) se těší na nový školní rok víc než prvňáček. Má totiž pro své ovečky hned několik překvapení. Je konec šedým kamrlíkům, všichni budou sedět v jedné moderně vybavené sborovně, kde k sobě budou mít konečně lidsky blíž. Ředitel je bohužel jediný, kdo si to opravdu myslí. Zeměpisářka Róza Vodičková (Taťjana Medvecká) má podobný pocit jako v létě v osmašedesátém. To taky nevěřila vlastním očím.

Češtinářka Alice (Vanda Hybnerová) zrušené kabinety neřeší. Rozešla se s přítelem a má teď jedinou starost: Jak dát kolegovi - matikáři Dušanovi (Jiří Langmajer) - najevo že je pro něj konečně volná. Ještě že má na svěřování dobrou kamarádku. Je to přírodopisářka Kamila (Bára Poláková). Dějepisář Zola (Oldřich Navrátil), který každý školní rok začíná v nějakém historickém kostýmu a letos přišel převlečený za egyptského faraona, má také úplně jiné starosti. Ředitel mu ve vzteku zlomil rekvizitu. A řekl, že kostým Jánošíka byl loni lepší.

Zatímco se učitelský sbor dohaduje ve sborovně, ke škole míří pohledný mladý muž. Pohledný je jen do chvíle, než ho nevrlý školník Alois (Ondřej Malý) polije červenou barvou. Zřízenec ho zavede do svého kumbálu, kde mu půjčí nějaké oblečení. Také se z něj snaží smýt barvu toluenem, což má jediný výsledek - mladý muž upadne do mdlob.

Ve sborovně zatím postupuje seznamování s novým prostorem. Když ředitel pochopí, že sborovnou podřízené neokouzlil, snaží se je usmířit alespoň novým kávovarem. Jenže tělocvikáři Evženovi (Tomina Jeřábek) jsou nová sborovna i moderní kávovar úplně jedno. Dorazí také nahluchlý učitel Oktábes (Ladislav Trojan), který si nepamatuje, že loni odešel do důchodu, a proto se vrací. Ředitelův vysněný první den se hroutí. Zachránit ho může jen Roman Sivý (Lukáš Hejlík), nová posila učitelského sboru, držitel ceny Zlatý Ámos a podle ředitele Rolls-Royce mezi učiteli. Jenže… Kde vězí?

O čem je seriál Základka: škola na vlastní nebezpečí?

23. srpna 2012 v 7:10 | Románek)* |  Lukáš Hejlík
Základní škola Sever je zdánlivě stejná jako ostatní. I tady je kolektiv učitelů, kteří dennodenně bojují, aby do hlav žáků vpravili alespoň nějaké vědomosti, a zároveň přitom sami nepřišli o nervy a o rozum. Výhodou je, že tu pracuje o něco víc mužů než jinde, takže síly jsou poměrně vyrovnané.
Což s sebou na druhou stranu přináší řadu humorných situací, které učitelský sbor občas řeší nejen s patřičnou nadsázkou, ale hlavně s drobet sexuálním podtextem.

První díl zastihuje sbor na konci prázdnin. Všichni zamířili do školy na poradu, aby se připravili na začátek nového roku. Vtipně cynická zeměpisářka Róza (Taťjana Medvecká), nenapravitelný plejboj Dušan (Jiří Langmajer), praktická češtinářka Alice (Vanda Hybnerová), naivní učitelka biologie Kamila (Barbora Poláková), historii milující dějepisář Zola, který si libuje v dobových převlecích (Oldřich Navrátil), poněkud nechápavý tělocvikář Evžen (Tomina Jeřábek), a zejména energií sršící ředitel Grepl (Bob Klepl). Napjatě očekává novou posilu - učitele výtvarné výchovy a občanské nauky Romana Sivého (Lukáš Hejlík). Místo něj se ale dostaví osoba, kterou už Grepl vidět nechce. Bývalý učitel výtvarné výchovy Oktábes (Ladislav Trojan). Nehodlá se smířit se skutečností, že je v důchodu a na škole už nepracuje.

Učitelé se marně dobývají do kabinetů. Vzápětí pochopí, proč tomu tak je… Nadšený ředitel jim pyšně předvede zmodernizovanou sborovnu. Je konec šedým kamrlíkům, tady budou všichni pěkně spolu, aby utužovali vztahy. Ze všeobecného "nadšení" je evidentní, že to je to poslední, po čem učitelé touží. Brblají, ale za chvilku si najdou jiné téma, u kterého se málem pohádají. Doprostřed diskuse konečně vstupuje očekávaná učitelská hvězda. Sivý, kterého omylem polil školník Alois (Ondřej Malý) barvou, má na sobě zřízencův nepadnoucí oblek a je cítit po ředidle. Zdá se, že do svérázného kolektivu hladce zapadne. Ředitel má ale pro své ovečky ještě jednu nečekanou zprávu. Jak ji přijmou a jaký bude v jejím světle nový školní rok?

Počet dílů: 10
Stopáž: 26 minut

Herci hlavních rolí

BOHUMIL KLEPL
JIŘÍ LANGMAJER
TAŤJÁNA MEDVECKÁ
OLDŘICH NAVRÁTIL
VANDA HYBNEROVÁ
LUKÁŠ HEJLÍK
BARBORA POLÁKOVÁ
TOMÁŠ JEŘÁBEK
ONDŘEJ MALÝ

Scénář

TEREZA DUSOVÁ

Hlavní kameraman

MIROSLAV HOLMAN

Režie

PETR ZAHRÁDKA

Dramaturg

ONDŘEJ PROVAZNÍK

Casting

KATEŘINA OUJEZDSKÁ

Výtvarnice kostýmů

EVA KOTKOVÁ

Kostýmy

TEREZA KRÁLOVÁ
LENKA JEROLÍMOVÁ

Umělecká maskérka

JANA HLADÍKOVÁ

Masky

ROMAN LOCHSCHMIDT
KATEŘINA ŘÍHOVÁ

Pomocná režie

MARTIN CÍGLER

Skript

ALICE KÁNSKÁ

Druhý kameraman

PROKOP KRÁLÍČEK

Hlavní osvětlovači

LADISLAV MAREK
PAVEL SKÁLA

Výprava

PAVEL CHALUPA
PAVEL MAROUŠEK
OLDŘICH DOLEŽAL
JAN MUSÁLEK
JIŘÍ KOTLÍN

Záznam zvuku

RICHARD MÜLLER
VIKTOR EKRT
JAKUB ČECH

Produkce

MAGDALÉNA NIKLOVÁ

Hudební spolupráce

PETR ŠOUPA

Architekt

NORA SOPKOVÁ

Střih

LUKÁŠ OPATRNÝ

Zvuk

RICHARD MÜLLER

Vedoucí výroby

TADEÁŠ TROJÁNEK


Producenti Filmbrigade

VRATISLAV ŠLAJER
PETR BÍLEK

Vedoucí projektu FTV Prima

VÁCLAV SLUNČÍK

Výkonný producent FTV Prima

JANA BRÁVKOVÁ

Šéfproducent FTV Prima

ŠÁRKA BABOROVSKÁ

Ve společnosti FILMBRIGADE S.R.O. vyrobila ČESKÁ VÝROBNÍ, S. R. O.

Kája Gott podlehl Lounové, dostala ho těhotenstvím

22. srpna 2012 v 22:25 | Románek)* |  Olga Lounová
Už si spolu začali jednou, a to na cenách Óčka. Nachytali je u toho fotografové a od té doby si ti dva dali pokoj. Jenže Olga se rozhodla Mistra definitivně ulovit a vyrukovala na něj s těhotenstvím! A dosáhla svého!
Mluvíme samozřejmě o společném duetu, pokud vás snad napadlo něco jiného. Loni na cenách Óčka si Lounová střihla s Karlem Gottem společný song a sklidili s ním úspěch, ovšem další spolupráce byla v nedohlednu.
Lounová si ale počkala na svou chvíli a Gottovi nabídla novou píseň s názvem Dál na obzor, na které se autorsky podílela a celá je nečekaně o těhotenství. Skladba vypráví příběh dívky, která marně čeká na vlastní rodinu, a proto se rozhodne pomáhat cizím dětem.
Teď spolu tihle dva točí i videoklip a neztrácejí čas, takže rovnou pojede i v němčině. Gott má u našich sousedů hodně silnou základnu fanynek, takže je jasné, že tenhle duet si určitě vyjede přes Rozvadov na výlet.
Jak se zdá, výsadní duetní postavení Lucky Bílé je u Gotta ohroženo. Olga Lounová větří šanci, tak proč ji nevyužít.

Roman Sivý

22. srpna 2012 v 22:14 | Románek)* |  Lukáš Hejlík
Novou posilou sboru je Roman Sivý (Lukáš Hejlík), držitel ceny Zlatý Ámos a podle ředitelova mínění Rolls-Royce mezi učiteli. Má aprobaci výtvarná výchova a občanská nauka. Do něj je pro změnu zamilovaná kolegyně Kamila. Netuší, že ženy jsou to poslední, co Romana zajímá.
Do něj je pro změnu zamilovaná kolegyně Kamila. Netuší, že ženy jsou to poslední, co Romana zajímá.

PS: Ta fotka je úžasnáá.!!!

Setkání s Olgou Lounovou

22. srpna 2012 v 22:10 | Románek)* |  Olga Lounová
Herečka a zpěvačka Olga Lounová (31) právě natáčí nový seriál Obchoďák, který poběží od září na FTV Prima. V novém seriálu Obchoďák si zahraje modelkuNemáte pocit, že si vás už režiséři tak nějak zaškatulkovali?
Nemám, potkávají mě další různé role. Kromě hloupé blondýny a vypočítavé Patricie, jsem si zahrála například Lucii ve filmu Tacho, což je naopak milá, i když nemocná holka, kterou začne bavit rally. V seriálu Vyprávěj hraju zase těhotnou, vyzrálou, milou ženu těsně před svatbou. A v muzikálu Kat Mydlář vražedkyni.
To je pěkný výčet, ale vraťme se k novému seriálu Obchoďák, kde hrajete přítelkyni fotbalisty, kterého ztvárňuje Pavel Batěk. Jak jste spokojená se svým seriálovým partnerem?
Protože jsme na začátku natáčení, tak se teprve oťukáváme, zatím jsem nadmíru spokojená. Pavel má výborný smysl pro humor.
Nejsou pro vás ale seriálové role takovým zpestřením? Přece jen jste mnohem slavnější a úspěšnější jako zpěvačka. Váš poslední koncert mnozí přirovnávali svou kvalitou ke koncertům Madonny. Pochválil ho i sám Karel Gott. Jak dlouho jste se na něj připravovala?
Právě ta různorodost mých činností mě naplňuje velkou vitalitou. Na koncert jsem se půl roku připravovala fyzicky, protože mám během vystoupení několik akrobatických a tanečních čísel. Zpívat zavěšená hlavou dolů vyžaduje vysokou kondici. A zbytek příprav od scénáře a kostýmů počínaje, po jednotlivé skladby, projekce, ohnivou show asi tři měsíce. Právě jsem opět v období takových příprav, takže začínám tvrdě pracovat.
Její poslední koncert byla velká podívanáNebála jste se létat vzduchem? Nikdy nevíte, kde se co uvolní...
To je ale přesně to, co diváka baví. Možnost, že se něco může pokazit. Snažím se mít vše co nejlépe zabezpečeno, včetně psychiky a fyzična, zbytek už asi není v mých roukou.
Zkrátka máte pro strach uděláno, což jste dokázala i ve filmu Tacho. Ruku na srdce, neměla jste strach při natáčení některých scén?
Měla, samozřejmě, ale nebyl to klasický strach, jen takové milé chvění. Daniel Landa je výborný řidič a profesionální závodník, což teď, když jsem sama začala závodit v rally, dokážu ocenit o to víc. Kéž by bylo více takových mužů... S ním se cítím jako žena opravdu bezpečně v jakékoli situaci.
Jistě máte spoustu fanoušků. Stalo se, že by vás nějaký dojal?
Dojala mě jedna holčička, která přišla s tím, že mi chce věnovat svojí nejoblíbenější hračku. Takového mončičáka. A nebyla jsem schopna jí to rozmluvit ani skrze jejího tatínka. Loučila se s ním s pláčem, ale vlastně šťastným, že ho dává mně. To byla tedy opravdu síla. Moji fanoušci mě nikdy nezklamou. Vědí, jak se mají chovat, abych si jich vážila a za to, si jich zase nesmírně vážím já.
S Danielem Landou ve filmu Tacho
Chodí se na vaše koncerty a divadelní představení dívat i vaši sourozenci?
Ano, na velké koncerty nebo koncerty v okolí chodí celá rodina. Rodiče i sourozenci - sedmadvacetiletá Mirka, sedmiletý Daniel a pětiletá Eliška. Jezdí za mnou i do divadla. Já se zase naopak jezdím občas dívat na autokrossové závody, kde závodí v Racer Buggy 160 můj malý bratr Daniel.
Není vám líto, že vaše rodiče měli vaše dva sourozence až tak pozdě? Přece jen už s nimi nebydlíte...
Mám o tři roky mlaší sestru Mirku, s tou jsme si dětství užili a teď si společně užíváme ty prcky.
Chystáte se také založit rodinu?
Budu šťastná, když mi bude přáno a budu jednou mít velkou rodinu. Víc se ale o soukromí bavit nechci.
S Petrem Kostkou v seriálu ObchoďákVe vašich písních se hodně zpívá o lásce. Hudbu i texty si skládáte sama. Jakou písničku máte nejraději?
Zpívám o všem možném, co vidím kolem sebe, někdy to jsou vztahy mezi partnery, jindy vztahy mezi lidmi nebo vztahy lidí k přírodě, k zemi, sami k sobě, jindy reaguji na společenskou situaci. Například skladba K výškám je o tom, že se přání skutečně plní, proto bychom si je měli naučit správně formulovat a vychází z mé vlastní zkušenosti s vylepením dětského alba snů. Později jsem zjistila, že se mi ta přání opravdu splnila. Skladba, kterou jsem napsala pro sebe a Karla Gotta je zase o pochybnostech mladé generace a odstupu, naději a víře, té starší.
Zmínila jste se, že zase chystáte něco nového...
Desku a koncert. Na podzim v listopadu vyrážím na své první turné. Obsahuje pouhé tři exluzivní koncerty - 7.11. v Praze, 15.11. v Brně a 20.11. v Ostravě. Jmenuje se Optický klam a podtitulem říkám Vstupte za hranice svého vnímání, neboli Vítejte ve světě klamu. Diváky čeká opět velká show, která v sobě ovšem nese ještě tajemství.
To se asi nenudíte...
Kromě toho jezdím rally, píšu hudební pohádku, dodělávám novou desku a jeden zahraniční projekt.
A co děláte, když si potřebujete odpočinout a nabrat síly?
Dívám se na filmy, spím, skládám hudbu, brouzdám po netu a hledám svoje múzy, které pak slouží k mojí inspiraci.
Máte čas na domácí práce? Třeba na vaření? Nebo se spíše stravujete v restauracích?
Vařím ráda, ale protože jsem hodně na cestách a velmi ráda si povídám s přáteli u dobré večeře, chodím do restaurací velmi často a ráda. Dokonce mě začíná bavit objevovat naše nejlepší české kuchaře a degustovat jejich umění.
Kam se chystáte letos o prázdninách?
Chystám se na několik závodů rally (Kostelec, Pačejov, Barum rally). Jezdím totiž s JT Rally teamem mistrovství České republiky jako pilotka a občas s Peugeot Delimax Teamem jako host. Těším se, že otestuji kromě civilního auta 208 i ten závodní.
Splnila jste si svůj sen stát se závodnicí. Máte ještě nějaký nesplněný sen?
Mám jich mnoho. Když si jich člověk dá více, není pak zklamán, když některý z nich vyjde jinak, než si představoval, ale snít je opravdu důležité. Škoda, když si někdo nedovolí ani snít.
Jsme luštitelský časopis. Luštíte ráda? Už jste někdy něco vyhrála?
Luštím ráda, naučila mě to babička, ale nezbývá mi moc času, takže jen zřídka. Nikdy jsem ale soutěžit nezkoušela.

ZÁKLADKA-Na podzim na Prima Family

22. srpna 2012 v 22:06 | Románek)* |  Lukáš Hejlík


Kdo neví..hraje v tomto seriálu Lukáš Hejlík takže od září tento blog i tak trochu o tomto seriálu :)

New dess

22. srpna 2012 v 12:31 | Románek)*

Ahoj,všechny vás zdravím.Jak jste si určitě všimli na blogu je new dess (mnou dělaný) . Tak co líbí se vám :) ? Napište mi do komentů,jak se vám líbía pokud byste chtěli ěnco změnit např. barvu písma apodobně.


Den s Lukášem Hejlíkem: Co dělá hezoun Meduna z Ošklivky Katky, když nehraje? Maká na farmě!

21. srpna 2012 v 10:11 | Romča |  Lukáš Hejlík
12.8. 2012
Herce Lukáše Hejlíka (32), kterého většina z nás zná ze seriálu Ošklivka Katka, jsme navštívili na jeho farmě v Říčkách u Brna, kde má velkou zahradu a chová ovce. Bylo krásné počasí, a tak jsme tu prožili celý den. A divili byste se, co všechno život na farmě obnáší!
7:00 - Lukáš vstává kolem sedmé hodiny ranní. Na farmě je tolik práce, že si ani přispat nemůže. Jeho ale práce baví, takže vstávat brzo ráno mu nevadí. "Přiznám se, že výjimečně vstávám později, ale nikdy po deváté hodině." Jako asi u každého, i Lukášův den začíná ranní hygienou...

8:00 - Základem každého dne je snídaně. "Snažím se každý den začít snídaní, abych měl energii na celý den. Nejraději snídám nakrájené jablko posypané kokosem a polité medem." A dodává: "Rád vařím, takže mi nedělá problémy vymyslet cokoliv."


9:00 - "Včera jsem se vrátil z dovolené, tak jsem ještě musel rychle vyprat." Lukáš je velice samostatný chlap, pere si vše sám, nejen oblečení, ale i prostěradla a povlečení. Nic mu nedělá problém. "Zanedlouho zase odlétám. Jsem vlastně pořád na cestách," vysvětluje Lukáš.


10:30 - Lukáš má velkou zahradu, kde pěstuje dýně, jablka a rajčata. Dýně doslova miluje. "Nejlepší jsou uprostřed. Pokud dýně leží na zemi, tak není dobrá, protože ji okusují slimáci," směje se Lukáš a kontroluje, jak zrají rajčata. "Jsou ještě zelená," hodnotí je zkušeným okem.


12:00 - Ovečky musejí jíst. Proto musí Lukáš kosit trávu a sušit seno. Aby bylo dobré, je potřeba ho »provětrat« a udělat kupku. "Vzít jakékoli nářadí do ruky mi nedělá problém. U podobné práce relaxuji," vysvětlil nám Lukáš. "Když jsem na cestách, tak se o farmu stará soused. Nevím, co bych si bez něj počal!"


13:00 - V parných dnech mají ovce také velkou žízeň, tak se musí voda pravidelně měnit. Lukáš si bere dvě velké kádě, nalévá do nich vodu a už jde za svými miláčky. "Mám teď devět oveček a jednoho berana. Nedávno jsem o tři ovečky přišel, zadávili je psi - i tohle patří k životu na farmě," říká smutně Lukáš. Ukázal nám také, jak se ovečky nahánějí. Vesele mu v tom pomáhal jeho věrný kamarád, border kolie Šprček.Lukáš si bere dvě velké kádě, nalévá do nich vodu a už jde za svými miláčky. "Mám teď devět oveček a jednoho berana. Nedávno jsem o tři ovečky přišel, zadávili je psi - i tohle patří k životu na farmě," říká smutně Lukáš. Ukázal nám také, jak se ovečky nahánějí. Vesele mu v tom pomáhal jeho věrný kamarád, border kolie Šprček.


V parných dnech mají ovce také velkou žízeň, tak se musí voda pravidelně měnit.


14:30 - Ovečky má Lukáš rád, ale když přijde čas, nechá z jejich srsti vyrobit měkoučké hřejivé kožešiny. "Ten dotek a pocit je úžasný. Uvědomuji si, jak je ovce užitečné zvíře," zamýšlí se farmář Hejlík, který má na farmě spoustu kožešin různých barev a velikostí.


18:00 - Lukáš má na farmě několik knihoven a na knihy nedá dopustit. "Knihy, to je moje velká vášeň. Jsou tady na farmě na mnoha místech. Před spaním vždy najdu sílu se do některé z nich začíst, bez knížky bych asi nemohl žít," uzavírá sečtělý farmář.

Zvolte fotku měsíce září

21. srpna 2012 v 7:07 | Romča
LUKÁŠ HEJLÍK

OLGA LOUNOVÁ:
KATEŘINA JANEČKOVÁ:

Hlasovat můžete tak že do komentářů napíšete jen jméno toho koho chcete mít na blogu jako fotku měsíce když bude mít např. nejvíc hlasů Lukáš Hejlík tak fotka měsíce bude s Lukášem Hejlíkem a bude to ta co tu je zveřejněna. Hlasovat můžete do konce srpna byl bych rád abyste se zapojili všichni stačí jen napsat do vyplňovačky než zveřejníte komentář vaše jméno nebo jen nějaký anonym a do komentářů napsat jméno buď LUKÁŠ HEJLÍK OLGA LOUNOUVÁ KATEŘINA JANEČKOVÁ podle toho čí fotka se vám líbí nejvíc.

Ošklivka Katka II.série 11.díl Na vysvětlenou

20. srpna 2012 v 21:51 | Romča |  Pokračování Ošklivky Katky
1.TĚHOTENSTVÍ KATKY:
Katka Tomášovi řekla že je těhotná a Lucce že není a že v těhotenském testu jí to tak vyšlo. Jak to vše bylo.? Katka s Luckou se skoro každý den navštěvovali a říkali si o tom co se ten den stalo jak si žijí apod. Lucka nemálokrát zmínila že Tomáše nemá moc v oblibě a proto také Katka řekla Lucce že s ním těhotná není,to ale své nejlepší kamarádce lhala.S Tomášem těhotná je,viditelné to na ní v 2.měsíci moc nebylo nidko si toho včetně Lucky nevšiml,ale co teď Katka udělá půjde na potrat,nebo Lucce řekne nakonec pravdu.?

2.ZÁHADNÁ MILENA:
Zemřela bývalá ředitelka firmy Marcela policie vyšetřovala a pátrala ale nakonec prohlásila že se jednalo o sebevraždu.Hledala se nová ředitelka firmy a ještě než stačili dát do novin konkurz tak Helena měla pro Katku nabídku,její dobrou kamarádku Milenu Kopečnou,ta se po přijetí stala novou ředitelkou KM Stylu,všem připomínala Marcelu.Když Katka zjistila že jí Tomáš podvádí a klidně by zahodil jeich manželství požádala soud o rozvod,proutník Tomáš hned vyšel na lov a jeho kořistí byla právě Milena,se kterou si hned padl do oka..že by tím jak je Marcele podobná..nebo tím co Tomáš nakonec zjistil.? ...Pozval ji k sobě domů ukázal jí celý byt a nakonec jí řekl že se mu strašně líbí a jestli by sním strávila noc. Milena řekla: Dobře,ale pod jednou podmínkou. Tomáš: Jakou.? Milena: Prozradím Ti mé tajemství. Tomáš: Hlavně mě nevyděs. Milena: No spíš Tě překvapím. a nakonec Milena sundala černou parukurozpustila si bloňdaté vlasy smila si všechna líčidla,která ji proměnila k nepoznání a najednou před Tomášem stála Marcela Konečná.!!! Tomáš neměl slov..nakonec ale řekl: Ty nemůžeš být Marcela,Marcela je přece mrtvá.. Marcela: Jsem to já Tomáši,byla to jen zkouška. Tomáš: Čeho.? Marcela: Toho jestli ke mě ještě něco cítíš. Tu smrt jsme sfalšovali koupili falešnou pistolu a s Helenou jsme namaskovali ránu do hlavy a pak také to jak jí vypadli z kabelky bílé rukavice. Policice to hrála s námi nafotili spoustu fotek jak ležím na zemi a jsem mrtvá poté jsem jim i Heleně zaplatila nemalou částku peněz. S Helenou jseme vymysleli jaks e dostat zpátky do firmy..a to pod jménem Milena Kopečná černou parukou a maskou z líčidel. Tajili jsme to dva měsíce a já poznala že my 2 sobě opravdu patříme.Helena sledovala jak ses choval,prý ses trápil každý den pomalu až brečel no a když jsem přišla do firmy hned jsme si padli do oka a já poznala že Tě pořád miluju a mám tušení že ty mě taky. Tomáš: ...ANO,Myslel jsem si že na Tebe zapomenu,ale to nejde,celou dobu jsme si jen nalhával že miluju Katku ale opravdu miluju Tebe Marcipánku. ....
....
..
.

3.PATRICIE A MIKY
Miky a Patricice byli do sebe strašně zamilovaní,Miky Patricii pomohl se dostat ze všeh dluhů a nakonec jí i požádal o ruku.Mikyho sen se splnil být s Patricií..ještě aby Patricie čekala to mmčo a bude to fajn :)

4.LUCKA A MARKVART
Lucka s Markvartem (Filipem) žijí pohodový život,nedošlo zatím k žádnému zasnoubení nebo k nápadu mít spolu dítě,zatím užívají života takového jaký mají. No i když o dětech mluvit můžeme Markvart požádal znovu o střídavou péči,kterou mu nakonec soud schválil.

5.KLUB OŠKLIVEK
Ošklivky...no to jsou pořád ošklivky nic nového až na Táňu,která je opět s Emilem a společně spolu vychovávají jejich 2 děti.

6.MAREK
Marek je pořád stejný,chodí z párty na párty a každou noc má jinou dívku,dokonce se do volného vztahu s ním vrhla i Dana.

7.HUGO
Hugo má pořád svého miláčka,na kterého ale teď bohužel nemá moc času věnuje se přípraavě nové kolekce,která už má zazářit za necelé tři měsíce,Hugo se chce ukázat v tom nejlepším a tak navrhuje nejoriginálnější věci i doplňky.

8.JAK SE VEDE.....KM STYLU.?
Skvěle,žádné dluhy,staré modely se prodávají dobře,nová přehlídka je za dveřmi a navíc KM Styl nebude už jen o modě dostane se i na vrchol v prodeji...no nechte se překvapit

TO JE DNES ODEMNĚ VŠE.ASI SE DIVÍTE ŽE JSEM NAPSAL TAKOVÝHLE DÍL,VŠE VYSVĚTLÍM.TOTO JE 2. SÉRIE A TA BUDE MÍT POUHÝCH 22 DÍLŮ JAKJSTE SI ASI VŠIMLI TATO SÉRIE JE ZAMĚŘENA HLAVNĚ NA VZTAHY A PROTO JICH BUDE TAK MÁLO PROTOŽE TANOVÁ SE ZAMĚŘI OPĚT I ZPÁTKY NA FIRMU NO A VLASTNĚ I PŘIBYDOU NOVÉ POSTAVY.TENTO DÍL JSEM TEDY NAPSAL PROTOŽE JSME V PŮLCE TÉTO SÉRIE A JÁ BYCH BYL RÁD ABYSTE VŠE POCHOPILI A BYLI V OBRAZE. PŘÍŠTÍ DÍL VÁS ČEKÁ ZA TÝDEN TEN UŽ BUDE NORMÁLNÍ TAKOVÝ JAKO VŽDY. OD ZÁŘÍ BUDOU DÍLY KAŽDÉ PONDĚLÍ ALE I STŘEDU DOKONCE POSLEDNÍ DÍL BUDE HNED VE ČTVRTEK NA KONCI ZÁŘÍ. A OD 1.ŘÍJNA ZAČÍNÁ TŘETÍ SÉRIE. TAK SE MĚJTE AHOJ :))

Ošklivka Katka II.série 10.díl Nová ředitelka.?

17. srpna 2012 v 23:52 | Romča |  Pokračování Ošklivky Katky

Na recepci:


Helena je dnes brzy v práci,bude to zdřejmně tím že očekává příchod své kamarádky,která yb se mělá údajně stát novu ředitelkou firmy. Najednou přijíždí výtah a žena v černočervených krátkých šatech,černými lodičkama s vysokými potpatky,velkým černobílým kloboukem,který jí zahaluje obličej a z něj koukali jen černé vlasy. Helena: Ahoj Milko. Milena: Ahoj Heleno. Tak jak to teda bude.? Helena: No zavedu vás přímo ke Katce do kanceláře.

U Katky v kanceláři:

Helena: Katko tohle je Milena jak jsem ti říkala. Katka: Dobrý den. Milena si sundá klobouk a pizdraví. Katka: Neviděla jsme se už někde.? Milena: Nevím,ale možné je všechno.Katka: Dobře tak pojďte dál.

ZA PŮL HODINY

Katka: Tak stačí už jen aby vám sepsali smlovou a od zítřka můžete nastoupit. Milena: Děkuji vám mockrát nashledanou. Katka si sedne ke stolu a jde pracovat přijde k ní Tomáš a říká: Kačenko proč si včera nebyla doma. Katka: A proč si tam nebyl ty.? Tomáš: O čem to mluvíš.? Katka: Šla jsme s mojí kamarádkou Luckou do jednoho baru a tys tam náhodou byl taky,ale nebyl si tam sám. Tomáš: A ,....s kým jsem..tam byl.? Katka: Ty nevíš.? Mám Ti to připomenout.? 90 60 90 blondýna vypadající jak prostitutka celej večer lísající se kolem tebe...Tomáš: Ale né to byla jen tam ..ta pracovala.? Tomáš: Jo a pak jste odešli kam.? Tomáš: No domů..teda jako né ke mě domů ale ona ke mě teda já domů a ona k sobě. Katka: Vážně.? Tomáš: Jo..přísahám..na naše manželství. Katka: Tak v tom případě jdu požádat soud o rozvod. Tomáš: proč.?! Katka:Když jsme šli s Luckou domů,chtěla jsem se stavět k nám pronějaké věci protože jsem se rozhodla chvíli u ní bydlet..a ty a ta courajste tam leželi spolu v posteli.! Tomáš: Ale to tak není.! Katka: Ne a jak jinak to může výt...dala mu facku a zařvala: Vypadni z moí kanceláře ..a z mího života.! Tomáš se naštval praštil dveřma a odešel.

Na chodbě:

Rozzuřený Tomáš omylem napálí do právě přijaté nové ředitelky Mileny..moc se jí omlouvá že ji srazil podívá s ejí ale do očí a povídá: Marcelo.? Milena: Já nejsem Marcela jmenuji se Milena Kopečná. Tomáš: Pardon,promiňte jen vypadáte jak má bývalá snoubenka která úrávě spáchala sebevraždu. Milena: Ne,nespáchala..Tomáš se na ni dívá a vypadá to ..jako yb ji chtěl políbit. V tom ale za ním vtrhne Patricie a s úsměvem povídá : Čau Tomášku...jé dobrý den.Neznáme se.? Milena : Ne..myslím že ne..já už radši půjdu nashledanou. Patricie: Nashle. Tomáši nebyla to Marcela.? Tomáš: Asi ne.Za 1.Marcela spáchala sebevraždu za 3. nevrátila by se sem do firmy a za 4.Marcela byla blondýna a šel do své kanceláře. Patricie to hned šla říct ošklivkám.

Na sekretariátu (u ošklivek):

Patricice: No fakt vypadala jak Marcela:!!! Táňa: To není možný...Všichni se divili až na Helenu,která Milenu zná,ale pořád se divně koukala a mlčela až to i Marianě přišlo divné. Mariana: Heleno.?! Ty o tom něcovíš.! Helena: Né,ale Marcela to není je to moje dlouhodobá akamrádka. Táňa: Jsi si tím jistá.? Andula: Nikdy si nám o ní ani nic neřekla.. přiběhne Péťa a řáká Heleně: Tak ten oblek zabral..!!! a je celej šťastnej.. Helena na něj ukazuje ať je ticho...Patricice: Jakej oblek.? Helena: Néé to..Tobyášek ..mají dnes maškarní tak proto.. Daniela přichází...Táňa: Nezdá se Ti že jdeš nějak pozdě.? Dana: Nezdá se Ti že ti do toho nic není.? Táňa: Mě možné ne ale personálnímu bude. Dana: Hmm a taky by ho mohlo zajímat že celá grupa ošklivek nedělá to co má.! Andula: Ale no tak uklidni se jo. Dana: Drž hubu. Budu si dělat co chci..žirafo.. Andula: No to už snad není možný já Ti jí praštim. Helena: Nezdá se ti že už to přehaníš všechny nás tu provokuješ děláš ze sebe tu největší hvězdu ale nikdo na Tebe není zvědavej. Dana: Řekla špína.! Helena: Co tím jako myslíš. ? Dana: To co říkám špína.! Helena: Ty...ty mi nelez na oči.

O 2 MĚSÍCE PODZĚJI:

Katka už podala žádost o rozvod.Tomáš ale nevypadal že by ho to nějak vzalo,spíš by si nejradši vzal novou ředitelku KM Stylu Milenu,která o něj taky má zájem. Katka se mezi tím odstěhovala od Tomáše do svého nového bytu kde bude bydlet s Mikym,který se nedávno vrátil z Anglie kam letěl za svým otcem,kterého nikdy neviděl.Když přijel Katkaho skoro ani nepoznala.Měl na sobě značkové oblečení byl ostříhaný měl nové býle.Byl úplně jiný.Katka mu dokonce v KM stylu sehnala práci.....a od ťed je z něho finanční ředitel samozdřejmně když už je tak šrmantní napadlo ho že by mohl sbalit Patricii to se mu taky povedlo a nastěhoval se k ní.Katka měla teď byt jen sama pro sebe,ale připadala si tam že už nikoho nemá na kom jí záleží naštěstí za ní pravidelně chodila Lucka.

U Katky doma:

Lucka.Buď hlavně ráda že nejsi sním těhotná. Katka: No snad. Lucka: Jak snad vždyt sjte byli u toho doktora a řekl že ne. Katka: No to jo ale pak jsme to zkoušeli dál a dál a navíc..jsem to ..Lucka: Takže si myslíš že jsi v tom.? Katka: No já nevím třeba je to jen opožděný . Lucka: Nebo třeba taky ne.Dělej jdeme do obchodu koupíš si test ať máš jistotu. Katka: Jenže já se hrozně stydím. Lucka: Jsi dospělá ženská pojď.!

-Katka si udělala test ale naštěsí s Tomášem těhotná není.!

U Tomáše doma:
Tomáš s Milenou se hodně slbížili a Tomáš jí chtěl ukázat jak žije,respektive jak bydlí. Tomáš jí ukázala celý byt ale.....pak se...


CO SE PAK STALO.? PIŠTE MI VAŠE NÁPADY DO KOMENTÁŘŮ.))

PS: CHTĚL JSEM SEM DNES DÁT 2 DÍLY ALE CHCI VĚDĚT VÁŠ NÁZOR K TOMU JESTLI BUDETE VĚDĚT CO SE STANE NEBO CO SE DOZVÍ.DALŠÍ DÍL SEM DÁM V PONDĚLÍ)