Září 2012

Comeback

21. září 2012 v 23:23 | Románek)*
Ahojte lidi,takže chci vám jen říct proč jsem tu tak dlouho nebyl a ani se neozval,pár dní jsem nebyl vůbec na PC nedostal jsem se tam,na blog tudíž už vůbec ne,je září a já jsem v 9.třídě takže se musím naplno učit další věc proč sem neměl čas a to hlavní že od té doby co se mi jendou sem na blog a na můj email někdo naboural tak to pořád zkouší dál a dál,mně se podařilo si změnit e-mail apod. proto už jsem dnes tu tak to nějak vše doženu.Tak tohle je první věc,druhá věc je že ty svoje stupidní komentáře že(komentář ke mě) ,,je to debil a lhář,, si laskavě NECHTE já tento blog už mám přes 3 roky,vždycky jsem dělal pro ně co nejvíc i pro vás není to uplně nejlehčí napsat ty díly a shánět články,nové fotky a videa které by vás upoutali a obzvlášt když se na počítač nedostanu.

A JAK TO TEĎ BUDE DÁL? Od pondělí to (teprve teď něco SLIBUJI) tu bude díl každý den aby se to nějak dohnalo,po dokončení této série což bude 22.díl bude blog na zhruba týden až dva pozastaven důvody: moje osobní záležitost.

Příjemný zbytek večera,dobrou noc a krásný víkedn přeje ,,Debil a lhář Roman.!,,

Ošklivka Katka II.série 13.díl Jak to bude dál? část I.

5. září 2012 v 21:35 | Románek)* |  Pokračování Ošklivky Katky
Na záchodcíh:
Erika šla na záchodky se nalíčit a v tom na ně přijde Táňa s Andulou. Táňa: Vy jste slečna Veličková.? Erika: Ano,těší mě. podala jí ruku,ale Táňna ne a říká: Bitnerová Táňa,mě ne. a Erika se jen překvapivě podívá.

U Katky v kanceláři:

Katka sedí na gaučíku,kde brečí a kouká na fotky kde je s Tomášem. Patricie slyšela Katčin pláč tak šla za ní,sedne si vedle ní a ptá se jí co se děje. Katka ukáže jednu z fotek,Patricie zázrakem pochopila o co jde a říká Katce: Netrap se,myslím si že až porodíš to dítě tak on si uvědomí jak Tě miluje a že Tě nebude moct opustit. Katka: Aby už nebylo pozdě. Patricie: Neboj,vše do opadne dobře. Katka: Jo...ale já myslela že si větší...kamarádka...s Marcelou. Patricie: Ne odkopla mě,mrcha. Katka: Jakto.? Patricie: Ale to je na dlouho a nebudu Tě zatěžovat a objala jí.

U Marceli v kanceláři:

Marcela také brečí,ale nemá nikoho kdo by ji utěšil. Tomáše pořád miluje a myslela si,že už mu věřit může,a budou moci být spolu. Pořád v to doufá,ale nečeká to že by za ní Tomáš přišel a řekl jí že jí miluje chce s ní být.

U Tomáše v kanceláři:

Tomáš nebrečí spíše neví co teď má dělat,být s Katkou a vychovávat s ní dítě a nebo být s Marcelou.

U Huga v ateliéru:

Hugo se netrápí,má radost z šatů,které navrhl,mají mít zkoušku na přehlídku,ale všichni čekají na Eriku,která je pořád s Táňou na záchodě.Mezi tím Inka Hugovi řekne co je Erika zač,Huga to ale jako vždy nezajímá má oči jen pro novou kolekci.

Na záchodcích:
Erika: Tak to jste vy? Táňa: Jo to jsem já! A varuju Tě,že ejstli budeš mě dělat smaí problémy jako ta ..Andula dodá: Pizda! Táňa. No,tak si mě nepřej,poletíš odsud. Erika: Ty,mi nebudeš říkat co můžu a nemůžu. A nevyhrožuj. Táňa: Tak za prvé nemáš mi co tykat a za druhý nevyhrožuju jen ti to předem oznamuju. Erika chtěla jít ale Táňa jí chytla a řekla: Ještě jsem to nedořekla. Erika: Hmm,ale mě to nezajímá. Táňa: Proč si vlastně tady.? Erika: Chci tu pracovat.? Táňa: Vážně.? A nnení ti to vůbec blbý,že ...no nic a Táňa šla pryč a Andula jí řekla: Jedno křivý slovo,nebo blbá narážka na Táňu a ty..ty si mě nepřej.!

U Katky v kanceláři:
Katka už tolik nebrečí a vrhla se do práce,přišel za ní Tomáš s rozhodnutím s kým bude. Katka se dost divila že za ní přišel a ptala se ho co tu chce Tomáš odpověděl: Chci zpět Tebe. Katka: Mě.? Běž si za Marcelou.!!! Tomáš: Ne,chci být s Tebou,vychovávat s Tebou naše dítě. Katka: To vážně. Tomáš: Ano. a chtěli se políbit ale najendou se Katka chytla za břicho křišela bolestí. Tomáš rychle zavolal záchranku.....

Co se stane..to se dozvíte v neděli v dalším díle.! :))** Pište své názory dokomentářů i to co si myslíte že se stane.))